Автобіографія кандидата на посаду директора ДККіМ Чуйко Світлани Іванівни

Чуйко Світлана Іванівна

Автобіографія кандидата на посаду директора ДККіМ

Я, Чуйко Світлана Іванівна, народилася 22 червня 1954 р. в м. Дніпро (тодішній Дніпропетровськ). Закінчила Дніпропетровське культурно-освітнє училище у 1973 році (диплом з відзнакою). У 1974 р. поступила в Харківський державний інститут культури, який закінчила у 1978 році (диплом з відзнакою).

У 1978 році була прийнята на посаду викладача режисури клубних масових заходів в Дніпропетровське культурно-освітнє училище. В тому ж році очолила роботу предметно-циклової комісії режисури. Була першим головою даної ПЦК, окреслила основний напрямок роботи цієї комісії, започаткувала традиції проведення творчих заходів, серед яких «Посвята в режисери», святкування Міжнародного дня театру та ін..

З 2005 року по 2009 рік навчалася в аспірантурі Харківської державної академії культури без відриву від виробництва. У 2009 році захистила дисертацію й за рішенням вищої атестаційної комісії України мені присуджено науковий ступінь кандидата наук (галузь науки – культурологія; спеціальність – українська культура).

Я вже близько 40 років плідно працюю в навчальному закладі, який нині має назву КЗ: «Дніпропетровський коледж культури і мистецтв» ДОР». Утілила багато масових театралізованих заходів різного масштабу: тематичні вечори, присвячені видатним особистостям нашого міста; масові свята на стадіонах й паркових естрадах.

Серед театральних постановок здійснених мною – сучасні драматичні твори, а також вистави за п’єсами класиків вітчизняної й зарубіжної драматургії: «Тіні забутих предків» за М.Коцюбинським; «Лісова пісня» Л.Українки; «За двома зайцями» М.Старицького; «Дванадцята ніч» В.Шекспіра;   «Бойня» С.Мрожека; «Вісім люблячих жінок» Р.Тома; «Альпійська балада» В.Бикова; «А зорі тут тихі …» Б.Васильєва; «Сеньйор із вищого світу» Р.Тарабуззі та інші.

Я –   автор багатьох наукових статей, які були опубліковані фаховими виданнями ВАК України. Приймала участь в Міжнародних конференціях учених, котрі проводились в Національній академії керівних кадрів культури (м. Київ), Харківській державній академії культури та Київському національному університеті культури і мистецтв.

В колі моїх наукових інтересів проблеми еволюціонування української культури, й зокрема традиційних та сучасних масових свят і обрядів.

З 2009 року по теперішній час я працюю на посаді старшого викладача за сумісництвом кафедри режисури естради та масових свят на Дніпропетровському факультеті Київського національного університету культури і мистецтв. Вже випустила два курси денної форми навчання, студенти яких отримали кваліфікацію бакалавра театрального мистецтва та дипломи європейського зразка й три курси заочної форми навчання з даної спеціальності.

Серед моїх випускників є такі, що отримали почесне звання Заслуженого артиста – це Унтілова Катерина Павлівна, котра працювала з багатьма відомими режисерами країн СНГ, зокрема з Романом Віктюком, Володимиром Тумановим, Олександром Галібіним, Адамом Манушкевичем, Йонасом Вайткусом та ін.. Випускниця Тетяна Павлій (м.Київ) – керівник телепроекту «В гостях у Дмитра Гордона»; Випускник Артемій Щербаков –  керівник ілюзіон-шоу, володар Гран-прі Першого Всеукраїнського конкурсу ілюзійного мистецтва. Альона Ткаченко – випускниця 2008 р. працює постановником номерів та танцівницею в театрі танцю (м. Київ). Вона разом зі своїм театром приймає участь в концертних турах Народної артистки України Тіни Кароль. Випускник 2012 року Прокопів Михайло став членом постановочної групи та продюсером короткометражної кінострічки висунутої від України на Міжнародний кінофестиваль (м. Канни, 2015 р.). Цей фільм став переможцем ІІ Всеукраїнського кінофестивалю «Світло» у номінації "Ігровий короткометражний фільм" та багато ін.

Чуйко Світлана ІванівнаЧуйко Світлана Іванівна