Битва за Виш

А чи знаєте ви, що наш коледж приймав участь у «Боротьбі за Виш»? Та взагалі, знаєте ви, що ж таке «Битва за Виш»? Якщо ні, читайте уважно.

Вже сьомий рік поспіль в рамках святкування Дня студента управлінням молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради проводиться міський міжвузівський турнір «Битва за Виш». Основним завданням і метою турніру є пропаганда здорового способу життя, об'єднання студентського активу вищих навчальних закладів міста з метою розвитку студентського самоврядування, пропаганда та розвиток нетрадиційних видів спорту серед молоді. Турнір відбувається за участю команд вищих навчальних закладів міста Дніпра (університет, академія, інститут, коледж, технікум).

Особливістю цьогорічної «Битви за виш» були раунди, присвячені національно-патріотичному вихованню та історії міста. Цього року за звання найкращої боролись 16 команд. Змагання включає такі етапи: Аліас, Мафія, теніс, кібер-спорт, гра «Що? Де? Коли?» та лазертаг.

Наш коледж бере участь у «Битві за Виш» вже другий рік поспіль ,та має свої успіхи. Ми відважно відстоювали нашу честь, наші студенти  боролись до останнього. Ми дякуємо всім учасникам нашого коледжу, які брали участь.