Для чого ми створили спеціальність «Менеджмент соціокультурної діяльності»?

Для чого ми створили спеціальність «Менеджмент соціокультурної діяльності»?

Коледж має на меті підготовку фахівців, які отримають необхідні знання та практичні навички у підготовці та проведенні культурних заходів за принципами проєктного менеджменту, освітньої, управлінської діяльності. Навчання відбуватиметься із фокусом на актуальних процесах та специфіці розвитку сучасної культури. Студенти отримуватимуть знання з акцентом на інновації в професійній сфері, а також вчитимуться у практиків соціокультурних проєктів з України та Європи. Ми надаватимемо можливість проходити практику в партнерських інституціях, що займаються сучасною культурою в Україні та Європі.

Запуск програми має стимулювати розвиток культурного середовища Дніпра. Наші випускники зможуть працювати менеджерами виставок, освітніх та дослідницьких програм, фестивалів, організаторами культурно-дозвіллєвої діяльності та іншими спеціалістами у сфері культури та мистецтва.

Для вступу необхідно

Освітня програма «Менеджмент соціокультурної діяльності» розрахована на 1 рік 10 місяців. Для вступу необхідно мати повну загальну середню освіту.

Після закінчення коледжу студент отримує диплом молодшого фахового бакалавра. Предмети викладатимуться українською мовою.

Кількість місць за бюджетом: 25
Кількість місць за контрактом: 5

Відео