Михайло Левін та Марина (Кузема) Левіна

Михайло ЛевінМихайло Левін - закінчив у 1999 році Дніпропетровське училище культури за фахом організатор культурно-дозвіллєвої діяльності, художній керівник самодіяльного хорового колективу.

Президент Дніпропетровської Обласної Громадської організації "Концертно-продюсерське об'єднання "Зіркова імперія",

Директор міжнародних та всеукраїнських фестивалів "Empire of stars",

Вокаліст,

Композитор,

Аранжувальник,

Sound producer.

У 2001 році вступив до Харківської Державної Академії культури на спеціальність "Музичне мистецтво". У 2006 році закінчив вище названий заклад.

З 1999 - 2004 роки працював у Дніпропетровському училищі культури на посаді ілюстратор народного хору "Червона калина". Працював артистом Дніпропетровської обласної філармонії.

З 2001 року працює у Міському палаці дітей та юнацтва на посаді звукорежисера, та акомпаніатора, музичного керівника Зразкового ансамблю сучасної авторської пісні "Співаночки". Всі пісні написані керівником ансамблю Мариною Левіною, були аранжировані Михайлом для колективу.

У 2011 році створив та став Президентом - Дніпропетровської Обласної Громадської організації "Концертно-продюсерське об'єднання "Зіркова імперія", членами якої є більш ніж 100 колективів зі всієї України. Того ж року створено фестивальний рух "Empire of stars".

Марина Левіна (Кузема)Марина Левіна (Кузема) - закінчила у 1999 році Дніпропетровське училище культури за фахом організатор культурно-дозвіллєвої діяльності, художній керівник самодіяльного хорового колективу.

Вокаліст,

Композитор,

Поет,

Член Всеукраїнської спілки вокалістів України,

Член ДОГО "Концертно-продюсерське об'єднання "Зіркова імперія".

З 2004 року працює у Дніпропетровському міському Палаці дітей та юнацтва, художнім керівником Зразкового Ансамблю авторської пісні "Співаночки", характерною особливістю ансамблю є виконання репертуару, що складається з авторських пісень, написаних керівником колективу.

Колектив бере активну участь у всіх масових заходах Дніпропетровська та області є постійним учасником Всеукраїнських, Міжнародних фестивалів та конкурсів. За роки свого існування колектив отримав звання Зразкового та багато численні нагороди.

У 2011 році Марина Левіна нагроджена:

  • Почесною грамотою Дніпропетровської Міської Ради - За багаторічну, плідну, творчу діяльність, високу професійну майстерність, відданість справі, вагомий естетичний внесок в естетичне виховання підростаючого покоління, підтримку юних таланітв м. Дніпропетровська.
  • Почесною грамотою Головного Управління Дніпропетровської Облдержадміністрації - За високі професійні здібності, виховання молоді.

За свій творчий шлях Марина написала понад 100 пісень для малечі та дорослих.