Олександр Чукаленко, Ігор Трошков, Сергій Кравець, Віталій Корягін гурт "Барон і "М'юзік-степ"

Олександр Чукаленко, Ігор Трошков, Сергій Кравець, Віталій Корягін  гурт "Барон і "М'юзік-степ"

Олександр Чукаленко, Ігор Трошков, Сергій Кравець, Віталій Корягін
гурт "Барон і "М'юзік-степ"

Барон (Олександр Чукаленко): Керівник гурту, соліст, аранжувальник, клавішні, саксофон, вокал. У 1990 закінчив Дніпропетровське училище культури, естрадно-духове відділення, з класу саксофона. У 1994 закінчив Московський Державний університет Культури, естрадно - джазове відділення. З 1991 по 1993 - працює в Голландії, в складі диксиленду "Москоу Джаз Бенд". З 1994 по 2000 - працював музичним керівником гурту "Мьюзік-Степ".

Трошков Ігор: Бас-гітарист, клавішні, вокал. Закінчив Дніпропетровське училище культури - естрадно-духове відділення з класу кларнету. Працював у міському оркестрі духовної та естрадної музики, служив у військовому оркестрі. Дипломант конкурсу «Коли співають солдати».

Кравець Сергій: Вокал, гітара, бек-вокал. З 1994 року працює в гурті «Мьюзік Степ».

Корягін Віталій: Вокал, гітара, композиція, бек-вокал. У 1990 закінчив Дніпропетровське училище культури, естрадно-духове відділення, з класу тромбону. Працював в циганському ансамблі "Мелодії ромен". Служив у військовому оркестрі. З 1995 р. працював в гурті "Мьюзік-Степ". 

Художній керівник та режисер групи - Мироненко Світлана.

Гурт "Барон і "М'юзік-степ": 2-х серійний фільм "Я - Барон" (ДТРК, Дніпропетровськ), участь у хіт-параді "Уніка-95" (квітень, Запоріжжя), дипломант фестивалю "Море друзів" (Ялта-96) лауреат фестивалю «Перлини сезону», (Київ, 1996); дипломант теле-радіо-фестивалю «Шлягер - 96» в номінації "Відкриття року";лауреат фестивалю «Мелодія - 96» (Львів); лауреат теле-радіо-фестивалю «Шлягер - 97» (Київ), лауреат фестивалю "Пісенний вернісаж-97", лауреат теле-радіо-фестивалю "Шлягер-98" (Київ), в номінації «Пісня року» - «Ти не йди» (слова С. Мироненко, муз. А. Чукаленка). Вихід компакт-диску "Солодкі сни" гурту "Барон і Мьюзік-степ" з піснями на вірші Світлани Мироненко та Андрія Палія (Київ).