Онлайн проєкт "Артсвіт дітям"

Covid19

Студенти нашого коледжу не сумують на карантині. Вони активно долучилися до участі в онлайн проєкті "Артсвіт дітям", ініціатором якого в Дніпрі став Благодійний фонд підтримки мистецтва "Галерея Артсвіт" (https://www.facebook.com/ArtsvitGallery). Реалізується проєкт за підтримки Європейського Союзу через International Alert у партнерстві  з Thomson Media та організаційної допомоги адміністрації коледжу.

Проєкт містить в собі дві лабораторії:
- соціальних змін - відеоуроки з проєктного менеджменту, соціальні інклюзії й недискримінації;
- перформансу - відео від куратора та сучасних митців, онлайн-зустрічі зі студентами - майбутніми виконавцями онлайн-перформансів - альтернативи публічного виступу.

Це поліпшить уміння, зміцнить потенціал активістів у розв'язання актуальних проблем у творчому процесі, допоможе в прийнятті рішень для поліпшення набутих навичок та здобуття нових знань у формі тренінгів, симуляційних ігор, побудові активної спільноти. А також дасть можливість зробити для самостійної підготовки та реалізації міні-проектів з метою покращення роботи коледжу, розв'язання проблем комунікацій у студентському середовищі: дискримінації, стереотипізації й насильства стосовно студентів, які відрізняються своєю «інаковістю».

І все це здійснюватиметься силами студентів Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури і мистецтв.