Оркестр «ВІАДУК»

Оркестр «ВІАДУК»Історія оркестру Віадук сягає часів заснування училища. Раніше існувала комісія духових інструментів, очолював яку Мазко В.Г. , диригентом Духового оркестру був Бонет Іван Артурович.

В 1992 році директором училища Тараном Є.І було прийнято рішення про відкриття відділу «Естрадних інструментів» і естрадного оркестру.

У різний час оркестром керували Лаптев О. , Зінкович П.М., Якіменко В.Г., Бекленіщев Л.Г.

Поряд з ними працювали талановиті викладачі:

Демянов М.С.,Магдиш О.Р.,Мазько В.Г, Топалов Є.І., Дігтяренко В.Г, Гальченко Т.Ф., Волобой І.І., Грановський Ю.О, Юшин Ю.О.,Сімкін С.Х., Сагаловіч О.А., Білий В.Г., Волков Н.Ф. Лубенець В.І., Чхало В.Г., Жаденов С.І..

З 1994р. керівником та диригентом оркестру став Чхало В.Г., він і був засновником назви оркестру «ВІАДУК» (Великий Інструментальний Ансамбль Дніпропетровського Училища Культури).Керував до 2008р.

З травня 2008р.і по сьогоднішній день диригує оркестром М’ясніков Олександр Анатолійович.

З часом ПЦК естрадних інструментів поповнилась новими спеціалістами: Усенко А.А., М’ясніков О.А. М’яснікова Т.Л., Дігтяренко В.Г., Радіонова А. Г.,Тутова Н.О., Чайка С.М.,

Швець О.А., Довгополий С.А., Потапов Я.О., Павленко А.С. які й досі працюють на комісії.

Оркестр «ВІАДУК» (2)Естрадний оркестр «ВІАДУК» є взірцем комісії. Репертуар оркестру різноманітний: фольклорні композиції, українські пісні, класична та естрадна музика, і, звичайно ж, джазова музика. Він є постійним учасником культурно-масових заходів міста та області. В серпні місяці 2007р. оркестр виїжджав до Києва та брав участь в концерті на « ВДНХ», щороку в травні місяці оркестр приймає участь у заходах до Дня Перемоги,з виступами їздить по Районам області. В березні 2012р. приймав участь в концертах в «Будинку Союзів» «Рай держ Адміністрації» «Обл. держадміністрації»присвячених до дня 8 березня. В Жовтні 2012р В м. Верхньодніпровськ приурочений до Дня вчителя. В листопаді 2012р. відбувся концерт в «Оперному театрі» до Дня залізничника. В кінці 2012р оркестр виїжджав в с. Іваніка Межівського району,також в кінці року «ВІАДУК» приймав активну участь у заходах міста та області до Нового Року.

За час існування комісії випустилось багато талановитих випускників: Буряк В. керівник оркестру в Будинку культури Нікопольського роботу, Романько М. керівник вокального ансамблю «Софія», Евсеев О. був солістом «ВІАДУК» а згодом прийняв пропозицію що до виїзду у Польщу на постіну роботу. На данний час на комісії естрадних інструментів працюють наші талановиті випускники: М’ясніков О.А., Радіонова А.Г, Тутова Н.О., Довгополий С.О, Швець О.А..

Голова комісії естрадних інструментів та керівник оркестру: Усенко Анатолій Андрійович.

Диригенти оркестру: М’ясніков Олександр Анатолійович. Потапов Ярослав Олександрович.