Предметно-циклова комісія "Естрадних інструментів"

Голова ПЦК – М’ясніков Олександр Анатолійович

Предметно-циклова комісія "Естрадних інструментів"ПЦК естрадних інструментів існує з самого початку заснування навчального закладу.

Витоки відділу починаються ще з 1944 року коли існувала комісія оркестрових духових інструментів. А з 1994 р. комісію перейменовано на ПЦК «Естрадні інструменти».

Відкривали відділ досвідченні викладачі.

Довгий час головою комісії був Бекленіщев Леонід Гнатович, працьовитість та енергійність якого надихала не тільки студентів, а і всіх, хто ставав слухачами естрадного оркестру. Заслуги та внесок Бекленіщева Л.Г. в розвиток комісії неможливо переоцінити. Поряд з ним працювали талановиті викладачі:Чхало В.Г., Бонет І., Волобой І.І., Жадьонов С.І., Лубенець В.І., Білий В.Г., Якименко В.Г., та інші.

З часом ПЦК естрадних інструментів поповнилась новими спеціалістами: Усенко А.А., М’ясніков О.А. М’яснікова Т.Л., Дігтяренко В.Г., Радіонова А. Г., Тутова Н.О., Чайка С.М., Швець О.А., Довгополий С.А., Потапов Я.О., Павленко А.С., які й досі працюють на комісії.

Предметно-циклова комісія "Естрадних інструментів"Гордістю комісії є естрадний оркестр «ВІАДУК», створений 17 листопада 1994року. Дебют оркестру відбувся на урочистому відкритті Українського культурного центру. З тих пір «ВІАДУК» є постійним учасником культурно-масових заходів міста та області. Репертуар оркестру різноманітний: фольклорні композиції, українські пісні, класична та естрадна музика, і звичайно ж джазова музика.

По закінченню ДУК випускник здобуває диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Народна художня творчість» і здобуває кваліфікацію: «Керівник аматорського колективу (естрадне інструментальне мистецтво), організатор культурно - дозвіллєвої діяльності».

Випускники можуть працювати в Будинках культури, створювати та керувати власними колективами естрадних інструментів, приймати участь у багатьох культурно-масових заходах. Знання, здобуті під час навчання, безпосередньо допоможуть в професійній роботі спеціаліста, як виконавця, що грає на музичному інструменті (саксофон, труба, тромбон, синтезатор, електрогітара, бас-гітара та ударні інструменти), диригента та організатора культурно-дозвіллєвої діяльності.

За час існування комісії є багато талановитих випускників, деякі з них повернулись до свого навчального закладу і на даний час працюють на комісії: Мясніков О.А., Радіонова А.Г, Тутова Н.О., Довгополий С.О, Швець О.А..

Керівник оркестру: Усенко Анатолій Андрійович.

Диригент оркестру: М’ясніков Олександр Анатолійович.