Предметно-циклова комісія "Музичного мистецтва"

Голова ПЦК Медведовська Людмила Юріївна

Предметно-циклова комісія "Музичного мистецтва"Рік створення комісіі - 1998.

Викладачі, що відкривали комісію: Бєлікова Т.В., Миргородська І.М., Шолкова Л.В., Косаренко С.Д., викладач Пісаренко Ю.В. працювала на комісії з 1999-2004рік.

Викладачі, що працюють на даний момент: Іванова-Биканова В.Є., Бєлікова Т.В. Романовсська Г.О., Медведовська Л.Ю., Четвертак Т.С., Миргородська І.М., ОленінаЯ.А., концертмейстер Шолкова Л.В., Задорожня С.В, Биканов С.А.

Викладачами комісії був створений повний комплекс навчально- методичного забезпечення дисциплін з циклу професійної та практичної підготовки.Предметно-циклова комісія "Музичного мистецтва"

Участь в культурних подіях та мистецьких акціях: звіт області у місті Київі, обласна мистецька акція «Будуємо нову Дніпропетровщину». «День залізничника», «День знань» у Хіміко-технологічному інституті, фестиваль «Студентська весна».

Кваліфікація, що надається даною комісією: кваліфікація молодшого спеціаліста: керівник аматорського колективу (вокальне мистецтво),артист вокального ансамблю, викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

МЕДВЕДОВСЬКА ЛЮДМИЛА ЮРІЇВНАГолова комісії: МЕДВЕДОВСЬКА ЛЮДМИЛА ЮРІЇВНА

В училищi (коледжу) культури працює з 2001 року. З вересня 2014 займає посаду голови ПЦК.

Освiта: Днiпропетровське училище культури за фахом "Академiчний спiв та диригент академiчного хору".

Харкiвська державна академiя культури за фахом "Естрадний виконавець та викладач теоритичних дисциплiн".

Медведовська Л. Ю. має великий сценiчний досвiд, постiйно пiдтримуе особисту спiвочу карьеру.

Продовж 7-ми рокiв сольно працювала за кордоном (Швецiя, Австрiя, Нiмеччина, Туреччина, Росiя, Польша та iн.)

2003 р. - Лауреат фестивалю "Джаз на Днепре".

2004 р. - Гран-Прi мiжнароднього вокального конкурсу "Морской конек" м. Миколаїв.

2005 р. - Член жюрi мiжнародного вокального конкурсу "Морской конек" м. Миколаїв.

З 2010р. -   Медведовська Л.Ю . проводить майстер-класи з вокальноi технiки для викладачiв вокальних вiддiлень музичних шкiл, у складi iз пiанисткою, концертмейстером Шолковою Л.В. та студентами I-IV курсiв класу викл.Медведовськоi Л.Ю.

На естрадному вiддiленi Медведовська викладає "Сольний спiв", 'Вокальний ансамбль".

Володiе рiзноманiтними вокальними технiками (естрадна, естрадно-джазова, академiчна та iн.) та етнiчними вокальними прийомами. Має хореографiчний досвiд.

Випускники Медведовськоi Л.Ю. навчаються у вищих музичних закладах, працюють за фахом та вдало поєднують спiвочу та педагогiчну дiяльнiсть.

Викладачі:

БЄЛІКОВА ТАМАРА ВАСИЛІВНА

БЄЛІКОВА ТАМАРА ВАСИЛІВНАПрацює в училище з 1966 року на комісії "Диригентсько-хорових дисциплін".

В 1998 була засновником ПЦК "Музичне мистецтво" зі спеціалізації "Естрадний спів".

В 2009 році було присвоєно педагогічне звання "Старший викладач".

В 2012 році була нагорджена медаллю "80 літ Дніпропетровщіни".

Має великий педагогічний досвід роботи, проявляє творчий індівідуальний підхід, ативно використовує новаторські методи навчання. На протязі богатьов років студенти Тамари Василівни були лауреатами та переможцями багатьох місцевих, обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалях в номінації "естрадний вокал". Її минула студентка Соляник (Романовська) Ганна Олексіївна зараз працюе викладачем на нашої комісії. Дригий її ученик - Деніс Басков - є вокалістом муніципального ансамблю "Юність Дніпра" та викладачем вокально-хореографічного ансамблю "Жайвір". Богато іншіх випускніків працюют викладачами єстрадного вокалу в разномонітних музикальних закладах.

За якісну роботу Бєлікова Т.В. нагороджена численними відзнаками, дипломами, грамотами.За якісну роботу Бєлікова Т.В. нагороджена численними відзнаками, дипломами, грамотами.

Є постійним членом жюрі в богатьох конкурсах та фестивалях.

Постійно надає методичну допомогу викладачам комісії та викладачам інших навчальних закладів міста.

Тамара Василівна має великий авторітет серед колег та студентів.

РОМАНОВСЬКА ГАННА ОЛЕКСІЇВНА

РОМАНОВСЬКА ГАННА ОЛЕКСІЇВНАВипускниця 2003 року ДУК. Випускниця КНУКіМ, 2006 має диплом з відзнакою. В училищі культури працює викладачем з 2003 року, викладає дисципліни «Сольний спів», «вокальний Ансамбль», «Клас ансамблю»; веде активну творчу діяльність та має такі винагороди:

  • Диплом лауреата XII Міжнародного фестивалю-конкурсу хорового та вокального мистецтва ім. Ф.І.Шаляпіна. Ялта, 2012р.
  • Диплом міжнародного фестивалю вокального мистецтва «Дніпровська хвиля» за творчий вклад та розвиток вокального мистецтва України, за підготовку талановитих вокалістів. 2009.
  • Диплом IV міжнародного фестивалю вокальної творчості «Пісня на біс» за гарну підготовку та участь молодих талантів в дитячому вокальному конкурсі та розвиток культури та творчості. 2007р.
  • Диплом лауреата фестивалю самодіяльної творчості за високий рівень виконавської майстерності, пропагування кращих зразків національної культури, активну участь в обласному фестивалі самодіяльної творчості працівників освіти Дніпропетровської області. 2006р.
  • Диплом I ступеню міського фестивалю художньої самодіяльності працівників освіти за виконавську майстерність в номінації «Вокальне мистецтво» 2006р.
  • Володар Гран-прі V молодіжного конкурсу сучасного пісенного і хореографічного мистецтва «Музичний простір-2002» жанр «Поп-музика»
  • Диплом всеукраїнського естрадного конкурсу «Перлини України» приз за авторське виконання. (Почесний президент конкурсу Народний артист України Лауреат Національної премії України ім.. Т.Г.Шевченка, академік, професор Анатолій Авдієвський) 2003р.
  • Диплом переможця I Міського фестивалю сучасної української пісні «Зоряна дорога» в номінації «оригінальність» (Засновники фестивалю Заслужені артисти України Тетяна та Андрій Бабичі) 2003р.
  • З 2004 по 2006 рік Романовська Г.О. була керівником вокального образцового колективу ТП «Ал'янс» ЦПР Бабушкінського р-ну; під її керівництвом колектив отримав II премію на I міжнародному фестивалі «Пісня на біс» 2005р.

ЧЕТВЕРТАК ТЕТЯНА СЕРГІЇВНА

ЧЕТВЕРТАК ТЕТЯНА СЕРГІЇВНАВипускниця Дніпропетровського училища культури 2009 року.

Вищу освіту отримує у Харківській державній академії культури, спеціалізація «Естрадний спів».

Трудова діяльність:

У 2009-2012 роках – працювала у Дніпропетровській школі мистецтв ім. Б. Гмирі. (Викладачем естрадного вокалу, керівником ансамблю.)

З 2011 р. – працює викладачем Дніпропетровського училища культури. (Викладає дисципліни: «Естрадний вокал», «Вокальний ансамбль» , «Клас ансамблю», «Методика роботи з вокальним ансамблем».

Четвертак Т. С. Була нагороджена грамотою за високопрофесійну, плідну, творчу працю по підготовці учнів до фестивалів і конкурсів, та вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління.

Учні Четвертак Т. С. є лауреатами та дипломатами різноманітних конкурсів та фестивалів. 

Четвертак Т. С. брала участь в Проектах: «Голос країни», «Х-фактор». Постійно підтримує свою сольну кар’єру та виступає на багатьох сценах м. Дніпропетровська, м. Харкова, м. Києва.

Працювала на одній сцені з Лері Вином в 2012р. та О. Пекун.

Професійний досвід і навички:

Лауреат міських та обласних конкурсів і фестивалів.

Дипломант 2-го молодіжного фестивалю «Сузір'я Відня» (Австрія, м. Відень.)

Лауреат 1-й ступеня, міжнародний фестиваль-конкурс «Пантійская арена». (Україна, м. Ялта)

Дипломант 2-й ступеня, Міжнародний фестиваль вокального мистецтва «Ялтинський берег» (Україна, м. Ялта)

Лауреат 2-й ступеня, Міжнародний фестиваль вокального мистецтва «Арт Феєрія» (Україна, м. Харків.).

ОЛЕНІНА ЯНА АРТУРІВНА

ОЛЕНІНА ЯНА АРТУРІВНАОсвіта: 2010р. – Диплом бакалавру з відзнакою Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, факультет«Музичне мистецтво»

2011р. – Диплом спеціалісту Київської муніципальної академії, факультет«Музичне мистецтво»

2012р.–Диплом магістру Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, факультет«Музичне мистецтво»

Професійні права: Концертний виконавець, керівник вокального ансамблю, викладач естрадного співу та фахових дисциплін.

Трудова діяльність :

2010-2012рр. -Викладач естрадного співу Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв

З 2012р. – Викладач сольного співу, вокального ансамблю та класу ансамблю ДУК. Та викладач естрадного співу у Дніпропетровської музичної школи №14.

Деякий час працювала бек-вокалісткою у гурті «Авіатор»; української співачки Gala, на пісенному конкурсі «Пісні моря» ; української співачки Іріс (Ірини Розенфельд), на телевізійного конкурсу відбір Украіни на Евробачення.

Приймала участь у відбірочному пісенному конкурсі «Нова хвиля»(Юрмала). А також на різноманітних телевізійних проектах «Фабрика зірок», «Х-фактор», «Голос країни», «Шоу №1».

Працюю сольною виконавицею на сценах м.Дніпропетровськ, м. Києв, а також студійною бек-вокалісткою.

Професійний досвід і навички: Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів.

2004р. – лауреат 3-ої премії на Всеукраїнському конкурсі «Молода Галиччина» (м. Яворівськ)

2005р. – лауреат телевізійного пісенного конкурсу «Хочу бути зіркою»

2006р. – Отримала диплом переможця та звання«Золотий голос» м.Керч(АР Крим)

2010р. – Лауреат 2-ї премії на всеукраїнському пісенному конкурсі «Дніпровська хвиля», а також дипломант міжнародного фестивалю «Ялтинський берег».

ЛЕОНІДОВА ІНГА ЛЕОНІДІВНА

ЛЕОНІДОВА ІНГА ЛЕОНІДІВНАВ училищі працюю з 1999 року. Вважаю, що усі люди талановиті, тільки треба давати їм час та можливість для розвитку здібностей. Захоплююсь психологією та філософією. Улюблений вислів: «Добрий настрій – сенс життя».