Предметно-циклова комісія "Естрадних інструментів"

Предметно-циклова комісія "Естрадних інструментів"Створення комісії «естрадних інструментів» бере свої витоки ще з початку заснування загальної комісії «Мистецтва і музики гри на музичних інструментах» під керівництвом Вдовіченка М. Г. в 1955 році.

В 1960 році була створена комісія навчання гри на народних і духових інструментах, а 1961 році головою цієї предметно-методичної комісії був призначений Шерстюк М. О. Згадки про відокремлення духових інструментів та створення в училищі предметно-методичної комісії «духових інструментів» з призначенням головою комісії Магдиш О. Р. вказують на 1964 рік. В період з 1966 р. по 1984 р. комісію духових інструментів очолювали наступні керівники: Олександрович Д. С. -  1966 рік,  Дем’янов М. С. - 1970 рік, Вербицький М. Т. - 1972 рік, Гальченко Т. Ф. - 1977 рік, Мазько В. Г. - 1984 рік.

Довгий час з 1985 по 2012 роки головою комісії був Бекленіщев Леонід Гнатович. Працьовитість, енергійність та професійний досвід Леоніда Гнатовича надихала не тільки студентів, але і  всіх небайдужих до духової та естрадної музики. Заслуги та внесок Бекленіщева Леоніда Гнатовича в розвиток комісії неможливо переоцінити. Поряд з ним працювали талановиті викладачі – Чхало Віталій Григорович, Бонет Іван Артурович, Волобой Іван Іванович, Жадьонов Станіслав Іванович, Лубенець Віталій Іванович, Білий Валентин Григорович, Якименко Віталій Геннадійович, Шунчін Михайло Семенович, Сагалович Олександр Адольфович та інші.

В 1994 році, саме під час керівництва Бекленіщева Леоніда Гнатовича,  комісію «духових інструментів» перейменовано на предметно-циклову комісію «естрадних інструментів». За час існування, комісія випустила багато талановитих музикантів, відомих не тільки в Україні, а і за її межами. Серед них Євсеєв Олександр, Плоцкіх Володимир, Арделян  Максим - відомий, як талановитий режисер (м. Київ); Шкільов Дмитро - своєю захопленістю музикою та майстерністю гри на тромбоні являється учасником відомих різноманітних музичних телевізійних проектів; Кольцов Іван – продовживши навчання в Словакії за композиторським напрямком, дивує слухачів своїми власними композиціями. Переважна кількість випускників після закінчення училища продовжили професійну діяльність за контрактами у військових оркестрах, які являються лауреатами міжнародних фестивалів та конкурсів.Предметно-циклова комісія "Естрадних інструментів"

Деякі випусники після закінчення ВУЗів повернулись до свого навчального закладу та проявили себе у викладацькій діяльності, це  - Євсеєв О.В.,  Плоцкіх В.А, Швець О. А., Довгополий С. О. Решта випускників і зараз працюють та викладають на комісії «естрадних інструментів», це -  М’ясніков О. А.,  Радіонова А. Г., Тутова Н. О., Коваленко В. О.

Гордістю комісії є естрадний оркестр «ВІАДУК», створений 17 листопада 1998 року – його засновником та диригентом був Чхало В. Г. Дебют оркестру відбувся на урочистому відкритті Українського культурного центру в місті Дніпро. З 2008 року головним диригентом оркестру стає випускник коледжу М'ясніков Олександр Анатолійович, який з 2013  року очолює предметно-циклову комісію естрадних інструментів. Оркестр «ВІАДУК» є постійним учасником культурно-масових заходів міста та області. Репертуар оркестру різноманітний: фольклорні композиції, українські пісні, класична та естрадна музика, і звичайно ж джазова музика.

По закінченню ДККіМ випускник здобуває диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Музичне мистецтво» і здобуває кваліфікацію: «Керівник аматорського колективу (естрадне інструментальне мистецтво), та «Викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів».

Випускники можуть працювати в музичних студіях, школах мистецтв, початкових мистецьких закладах, створювати та керувати власними колективами естрадних інструментів, приймати участь у багатьох культурно-масових заходах та арт-проектах. Знання, здобуті під час навчання, безпосередньо допоможуть в професійній роботі спеціаліста, як керівника аматорського колективу, диригента, викладача початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, та звичайно ж, як виконавця, володіючого фаховим музичним інструментом (саксофон, труба, тромбон, синтезатор, електрогітара, бас-гітара та ударні інструменти).

На даний час на комісії працюють:                                                                    

  • М’ясніков Олександр Анатолійович – голова ПЦК «естрадних інструментів» (викладач по класу тромбона)
  • М’яснікова Тетяна Леонідівна – завідуюча навчальним кабінетом «Методика роботи з колективом естрадних інструментів» (викладач по класу клавішних інструментів)
  • Усенко Анатолій Андрійович (викладач по класу саксофона)
  • Тутова Надія Олександрівна (викладач по класу саксофона)
  • Радіонова Аліна Георгіївна (викладач по класу саксофона)
  • Чайка Сергій Михайлович (викладач по класу бас-гітари)
  • Коваленко Віктор Олександрович (викладач по класу електрогітари)
  • Коломієць Роман Петрович (викладач по класу ударних інструментів)
  • Кулак Євгеній Іванович (викладач по класу труби)