Предметно-циклова комісія "Естрадний спів"

Голова ПЦК Романовська Ганна Олексіївна

Рік створення комісіі - 1998.

Викладачі, що відкривали комісію: Бєлікова Т.В., Миргородська І.М., Шолкова Л.В., Косаренко С.Д., викладач Пісаренко Ю.В. працювала на комісії з 1999-2004 рік.

Викладачі, які працюють на даний момент: Романовська Ганна Олексіївна, Бєлікова Тамара Василівна, Подунай Яна Артурівна, Сергачова Ірина Станіславівна; концертмейстер Семерей Тетяна Іванівна, Шолкова Л.В.,

Викладачами комісії був створений повний комплекс навчально- методичного забезпечення дисциплін з циклу професійної та практичної підготовки.

Участь в культурних подіях та мистецьких акціях: звіт області у місті Києві, обласна мистецька акція «Будуємо нову Дніпропетровщину», «День міста», «День залізничника», «День знань» у Хіміко-технологічному інституті, фестиваль «Студентська весна».

Кваліфікація, що надається даною комісією: кваліфікація молодшого спеціаліста: керівник аматорського колективу (вокальне мистецтво),артист вокального ансамблю, викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

Викладачі:

БЄЛІКОВА ТАМАРА ВАСИЛІВНА

Працює у коледжі з 1966 року на комісії «Диригентсько-хорових дисциплін».

В 1998 була засновником ПЦК «Музичне мистецтво» зі спеціалізації «Естрадний спів».

В 2009 році було присвоєно педагогічне звання старший викладач».

В 2012 році була нагороджена медаллю «80 літ Дніпропетровщіни».

Має великий педагогічний досвід роботи, проявляє творчий індивідуальний підхід, активно використовує новаторські методи навчання. Протягом багатьох років студенти Тамари Василівни були лауреатами та переможцями багатьох місцевих, обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалях в номінації «естрадний спів». Випускник Тамари Василівни, Денис Баскін - є вокалістом муніципального ансамблю «Юність Дніпра» та викладачем вокально-хореографічного ансамблю «Жайвір». Багато інших випускників працюють викладачами естрадного вокалу в різноманітних музикальних закладах.

Бєлікова Т.В.

За якісну роботу Бєлікова Т.В. нагороджена численними відзнаками, дипломами, грамотами.

Є постійним членом журі в багатьохконкурсах та фестивалях.

Постійно надає методичну допомогу викладачам комісії та викладачам інших навчальних закладів міста.

Тамара Василівна має великий авторитет серед колег та студентів.

РОМАНОВСЬКА ГАННА ОЛЕКСІЇВНА

РОМАНОВСЬКА ГАННА ОЛЕКСІЇВНА

Випускниця 2003 року ДУК. Випускниця КНУКіМ, 2006 має диплом з відзнакою. В коледжі культури працює викладачем з 2003 року, з 2017 займає посаду голови ПЦК, викладає дисципліни «Сольний спів», «вокальний Ансамбль», «Клас ансамблю» та теоретичні спеціальні дисципліни; є постійним членом журі багатьох всеукраїнських та міжнародних фестивалів та конкурсів; приймає активну участь у проведенні семінарів-практикумів керівників аматорських вокальних колективів та студій естрадного співу; веде активну творчу діяльність та має такі винагороди:

*Лауреат I ступеню VI Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу «Коронація зірок» м. Дніпро 2015р.

* Лауреат I ступеню Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу «Ти- Зірка України 2014»

  • Диплом лауреата XII Міжнародного фестивалю-конкурсу хорового та вокального мистецтва ім. Ф.І.Шаляпіна. Ялта, 2012р.
  • Диплом міжнародного фестивалю вокального мистецтва «Дніпровська хвиля» за творчий вклад та розвиток вокального мистецтва України, за підготовку талановитих вокалістів. 2009.
  • Диплом IV міжнародного фестивалю вокальної творчості «Пісня на біс» за гарну підготовку та участь молодих талантів в дитячому вокальному конкурсі та розвиток культури та творчості. 2007р.
  • Диплом лауреата фестивалю самодіяльної творчості за високий рівень виконавської майстерності, пропагування кращих зразків національної культури, активну участь в обласному фестивалі самодіяльної творчості працівників освіти Дніпропетровської області. 2006р.
  • Диплом I ступеню міського фестивалю художньої самодіяльності працівників освіти за виконавську майстерність в номінації «Вокальне мистецтво» 2006р.
  • Володар Гран-прі V молодіжного конкурсу сучасного пісенного і хореографічного мистецтва «Музичний простір-2002» жанр «Поп-музика»
  • Диплом всеукраїнського естрадного конкурсу «Перлини України» приз за авторське виконання. (Почесний президент конкурсу Народний артист України Лауреат Національної премії України ім. Т.Г.Шевченка, академік, професор Анатолій Авдієвський) 2003р.
  • Диплом переможця I Міського фестивалю сучасної української пісні «Зоряна дорога» в номінації «оригінальність» (Засновники фестивалю Заслужені артисти України Тетяна та Андрій Бабичі) 2003р.
  • З 2004 по 2006 рік Романовська Г.О. була керівником вокального образцового колективу ТП «Ал'янс» ЦПР Бабушкінського р-ну; під її керівництвом колектив отримав II премію на I міжнародному фестивалі «Пісня на біс» 2005р.
Подунай ЯНА АРТУРІВНА

Подунай ЯНА АРТУРІВНА

Освіта: 2010р. – Диплом бакалавру з відзнакоюКиївської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, факультет «Музичне мистецтво»

2011р. – Диплом спеціалісту Київської муніципальної академії, факультет «Музичне мистецтво»

2012р.–Диплом магіструНаціональної академії керівних кадрів культури і мистецтв, факультет «Музичне мистецтво»

Професійні права: Концертний виконавець, керівник вокального ансамблю, викладач естрадного співу та фахових дисциплін.

Трудова діяльність :

2010-2012рр. -Викладач естрадного співу Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв

З 2012р. – Викладач сольного співу, вокального ансамблю та класу ансамблю ДУК. Та викладач естрадного співу у Дніпропетровської музичної школи №14.

Деякий час працювала бек-вокалісткою у гурті «Авіатор»; української співачки Gala, на пісенному конкурсі «Пісні моря»; української співачки Іріс (Ірини Розенфельд), на телевізійного конкурсу відбір України на Євробачення.

Приймала участь у відбірковому пісенному конкурсі «Нова хвиля»(Юрмала). А також на різноманітних телевізійних проектах «Фабрика зірок», «Х-фактор», «Голос країни», «Шоу №1».

Працює сольною виконавицею на сценах м. Дніпра, м. Києва, а також студійною бек-вокалісткою.

Професійний досвід і навички: Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів.

2004р. – лауреат 3-ої премії на Всеукраїнському конкурсі «Молода Галиччина» (м. Яворівськ)

2005р. – лауреат телевізійного пісенного конкурсу «Хочу бути зіркою»

2006р. – Отримала диплом переможця та звання «Золотий голос» м.Керч (АР Крим)

2010р. – Лауреат 2-ї премії на всеукраїнському пісенному конкурсі «Дніпровська хвиля», а також дипломант міжнародного фестивалю «Ялтинський берег».

Сергачова Ірина Станіславівна

Сергачова Ірина Станіславівна

Закінчила Дніпропетровське музичне училище ім.М.І.Глінки.

З ‎1991 -1996 вчилася у Харьківському Національному Університеті Мистецтв ім.Котляревського.

Працювала 10 років і ДМШ13.Неодноразово брала участь у фестивалях Духовної музики з дитячими колективами.

З 2014року є викладачем коледжу.

лауреат Міжнародного фестивалю вокального мистецтва «Ялтинський берег 2011». Отримала звання Лауреата другого ступеня.

У 2009 брала участь у фестивалі -"Я родом із Дніпра!.

2018 - 1 премія у категоріі «Профессионал» у конкурсі Зірковий тріумф

2018 - фіналістка конкурсу DNEPR VOICE

На естрадному відділені викладає Сольний спів, Клас ансамблю, Методика постановки голосу, Методика роботи з вокальним ансамблем, Основи джазової імпровізації .

Випускники Сергачовоі І.С .навчаються у вищих музичних закладах, працюють за фахом. Продовжують співочу та педагогічну діяльність.

С Е М Е Р Е Й Т Е Т Я Н А І В А Н І В Н А

С Е М Е Р Е Й   Т Е Т Я Н А І В А Н І В Н А

концертмейстер - спеціаліст вищої категорії

У 1990 році закінчила з відзнакою Дніпропетровське музичне училище ім. М.І.Глінки по класу фортепіано.

Займалась у викладачів: Гордон М.І., ІсаковоїС.А., Новоселової Г.А., Віноградової Г.В.

В 1995 році закінчила Харківський інститут мистецтв Ім.Котляревского . Вчилась у професорів: Єщенко М.А., Єщенко Н.А., Аветисянц А.А., Калашник П.П.

Трудову діяльність почала у 1988 році викладачем по класу фортепіано і синтезатора, а також концертмейстером в музичних школах міста Дніпропетровська.

Приймала участь в міському конкурсі виконавської майстерності викладачів музичних шкіл та шкіл мистецтв, де зайняла перше місце.

В 2011р. стала лауреатом конкурсу концертмейстерів ДМШ.

Багаторазово приймала участь в конкурсах, в тому числі міжнародних, де з учнями І КОЛЕКТИВАМИ займали різного рівня почесні місця.

В коледжі культури і мистецтв працює з 2015-16 учбового року концертмейстером вокально - естрадного співу.