Предметно-циклова комісія "Естрадний спів"

Рік створення комісіі - 1998.

Викладачі, що відкривали комісію: Бєлікова Т.В., Миргородська І.М., Шолкова Л.В., Косаренко С.Д., викладач Пісаренко Ю.В. працювала на комісії з 1999-2004 рік.

Очолює комісію естрадного співу Подунай Яна Артурівна. Викладачі, які працюють на даний момент: Романовська Ганна Олексіївна, Бєлікова Тамара Василівна, , Сергачова Ірина Станіславівна; Овчарук Віталій Сергійович, Баженіна-Гольц Кристина Віталіївна, Тоічкін Ігор Юрійович, концертмейстер Семерей Тетяна Іванівна, Шолкова Лариса Володимирівна.

Викладачами комісії був створений повний комплекс навчально- методичного забезпечення дисциплін з циклу професійної та практичної підготовки.

Кваліфікація, що надається даною комісією: Освітньо-кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст; кваліфікація: керівник аматорського колективу (вокальне мистецтво), артист естрадного ансамблю, викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

 

Голова ПЦК

ПОДУНАЙ ЯНА АРТУРІВНА

Освіта: 2010р. – Диплом бакалавру з відзнакою Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, факультет «Музичне мистецтво»

2011р. – Диплом спеціалісту Київської муніципальної академії, факультет «Музичне мистецтво»

2012р.–Диплом магістру Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, факультет «Музичне мистецтво»

Професійні права: Концертний виконавець, керівник вокального ансамблю, викладач естрадного співу та фахових дисциплін.

Трудова діяльність :

2010-2012рр. -Викладач естрадного співу Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв

З 2012р. – Викладач сольного співу, вокального ансамблю та класу ансамблю ДУК. Та викладач естрадного співу у Дніпропетровської музичної школи №14.

У теперішній час викладає на комісіі такі дисципліни: «Сольний спів», «Клас ансамблю», «Історія стилей музичної естради».

Деякий час працювала бек-вокалісткою у гурті «Авіатор»; української співачки Gala, на пісенному конкурсі «Пісні моря»; української співачки Іріс (Ірини Розенфельд), на телевізійного конкурсу відбір України на Євробачення.

Приймала участь у відбірковому пісенному конкурсі «Нова хвиля»(Юрмала). А також на різноманітних телевізійних проектах «Фабрика зірок», «Х-фактор», «Голос країни», «Шоу №1».

Працює сольною виконавицею на сценах м. Дніпра, м. Києва, а також студійною бек-вокалісткою.

Професійний досвід і навички: Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів.

2004р. – лауреат 3-ої премії на Всеукраїнському конкурсі «Молода Галиччина» (м. Яворівськ)

2005р. – лауреат телевізійного пісенного конкурсу «Хочу бути зіркою»

2006р. – Отримала диплом переможця та звання «Золотий голос» м.Керч (АР Крим)

2010р. – Лауреат 2-ї премії на всеукраїнському пісенному конкурсі «Дніпровська хвиля», а також дипломант міжнародного фестивалю «Ялтинський берег».

2017р. – Фіналістка вокального проекту «Днепр Voice»

2018р. – почесно нагороджена грамотою Дніпропетровської обласної ради, як працівник культури.

Постійно є членом журі на вокальних всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях.

Є членом International Association of Teachers of Singing (міжнародної асоціації викладачів вокалу).

 

БЄЛІКОВА ТАМАРА ВАСИЛІВНА – старший викладач

Працює у коледжі з 1966 року на комісії «Диригентсько-хорових дисциплін».

В 1998 була засновником ПЦК «Музичне мистецтво» зі спеціалізації «Естрадний спів». Викладач вищої категорії, у 2009 році було присвоєно педагогічне звання «старший викладач». В 2012 році була нагороджена медаллю «80 літ Дніпропетровщіни».

Має великий педагогічний досвід роботи, проявляє творчий індивідуальний підхід, активно використовує новаторські методи навчання.

Протягом багатьох років студенти Тамари Василівни були лауреатами та переможцями багатьох місцевих, обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів в номінації «естрадний спів». Випускник Тамари Василівни, Денис Баскін - є вокалістом муніципального ансамблю «Юність Дніпра» та викладачем вокально-хореографічного ансамблю «Жайвір». Випускник Ніколаєнко Михайло продовжує здобувати вищу освіту в Дніпровський академії музики ім. М.Глінки. Випускниця Юлія Степанюк - є переможницею вокального міжнародного конкурсу "Зірки 21століття". Багато інших випускників працюють викладачами естрадного вокалу в різноманітних музикальних закладах.

За якісну роботу Бєлікова Т.В. нагороджена численними відзнаками, дипломами, грамотами. Є постійним членом журі в багатьохконкурсах та фестивалях. Є діючим керівником та засновником вокального чоловічого ансамблю "Кантилена", який завжди виконує музичні твори наживо, в своїй програмі має вокальні твори, які виконуються акапельно, а також сучасні естрадні пісні.

"Кантилена" - є постійним переможцем багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів, а також володарями Гран-прі "Зірки 21 століття". Тамара Василівна має великий авторитет серед колег та студентів та постійно надає методичну допомогу викладачам комісії та викладачам інших навчальних закладів міста.

 

 

 

РОМАНОВСЬКА ГАННА ОЛЕКСІЇВНА

Випускниця 2003 року ДУК. Випускниця КНУКіМ, 2006 має диплом з відзнакою. В коледжі культури працює викладачем з 2003 року, викладає дисципліни «Сольний спів», «вокальний ансамбль», «Клас ансамблю» та теоретичні спеціальні дисципліни; є постійним членом журі багатьох всеукраїнських та міжнародних фестивалів та конкурсів; приймає активну участь у проведенні семінарів-практикумів керівників аматорських вокальних колективів та студій естрадного співу; веде активну творчу діяльність та має такі винагороди:

 • Лауреат I ступеню VI Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу «Коронація зірок» м. Дніпро 2015р.
 • Лауреат I ступеню Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу «Ти- Зірка України 2014»
 • Диплом лауреата XII Міжнародного фестивалю-конкурсу хорового та вокального мистецтва ім. Ф.І.Шаляпіна. Ялта, 2012р.
 • Диплом міжнародного фестивалю вокального мистецтва «Дніпровська хвиля» за творчий вклад та розвиток вокального мистецтва України, за підготовку талановитих вокалістів. 2009.
 • Диплом IV міжнародного фестивалю вокальної творчості «Пісня на біс» за гарну підготовку та участь молодих талантів в дитячому вокальному конкурсі та розвиток культури та творчості. 2007р.
 • Диплом лауреата фестивалю самодіяльної творчості за високий рівень виконавської майстерності, пропагування кращих зразків національної культури, активну участь в обласному фестивалі самодіяльної творчості працівників освіти Дніпропетровської області. 2006р.
 • Диплом I ступеню міського фестивалю художньої самодіяльності працівників освіти за виконавську майстерність в номінації «Вокальне мистецтво» 2006р.
 • Володар Гран-прі V молодіжного конкурсу сучасного пісенного і хореографічного мистецтва «Музичний простір-2002» жанр «Поп-музика»
 • Диплом всеукраїнського естрадного конкурсу «Перлини України» приз за авторське виконання. (Почесний президент конкурсу Народний артист України Лауреат Національної премії України ім. Т.Г.Шевченка, академік, професор Анатолій Авдієвський) 2003р.
 • Диплом переможця I Міського фестивалю сучасної української пісні «Зоряна дорога» в номінації «оригінальність» (Засновники фестивалю Заслужені артисти України Тетяна та Андрій Бабичі) 2003р.
 • З 2004 по 2006 рік Романовська Г.О. була керівником вокального образцового колективу ТП «Ал'янс» ЦПР Бабушкінського р-ну; під її керівництвом колектив отримав II премію на I міжнародному фестивалі «Пісня на біс» 2005р.
 

СЕРГАЧОВА ІРИНА СТАНІСЛАВІВНА

Закінчила Дніпропетровське музичне училище ім.М.І.Глінки. З ‎1991 -1996 вчилася у Харьківському Національному Університеті Мистецтв ім.Котляревського. Працювала 10 років і ДМШ13. Неодноразово брала участь у фестивалях Духовної музики з дитячими колективами. З 2014року є викладачем коледжу.


Лауреат Міжнародного фестивалю вокального мистецтва «Ялтинський берег 2011». Отримала звання Лауреата другого ступеня.

У 2009 брала участь у фестивалі -"Я родом із Дніпра!.

2018 - 1 премія у категоріі «Профессионал» у конкурсі Зірковий тріумф

2018 - фіналістка конкурсу DNEPR VOICE

На комісії естрадного співу, викладає «Сольний спів», «Клас ансамблю», «Методика постановки голосу», «Методика роботи з вокальним ансамблем», «Основи джазової імпровізації» .

Випускники Сергачовоі Ірини Станіславівни навчаються у вищих музичних закладах, працюють за фахом. Продовжують співочу та педагогічну діяльність.

 

СЕМЕРЕЙ ТЕТЯНА ІВАНІВНА

концертмейстер - спеціаліст вищої категорії

В коледжі культури і мистецтв працює з 2015 року.

У 1990 році закінчила з відзнакою Дніпропетровське музичне училище ім. Глінки М.І.. по класу фортепіано. Займалась у викладачів: Гордон М.І., ІсаковоїС.А., Новоселової Г.А., Віноградової Г.В. В 1995 році закінчила Харківський інститут мистецтв Ім.Котляревского . Вчилась у професорів: Єщенко М.А., Єщенко Н.А., Аветисянц А.А., Калашник П.П.

Трудову діяльність почала у 1988 році викладачем по класу фортепіано і синтезатора, а також концертмейстером в музичних школах міста Дніпропетровська. Приймала участь в міському конкурсі виконавської майстерності викладачів музичних шкіл та шкіл мистецтв, де зайняла перше місце.

В 2011р. стала лауреатом конкурсу концертмейстерів ДМШ. Багаторазово приймала участь в конкурсах, в тому числі міжнародних, де з учнями і колективами займали різного рівня почесні місця.

 

ТОІЧКІН ІГОР ЮРІЙОВИЧ

На комісії працює викладачем та концертмейстером.

Випускник Дніпропетровської академії музики ім. М.Глінки за спеціальністю «Естрадний спів», та Дніпропетровського музичного училища за спеціальністю «Музичне мистецтво естради».

Автор, композитор та виконавець популярної музики. Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів. Автор нотного посібника естрадно-джазових вокалізів «The Exclusive Vocalises» та нотної збірки для фортепіано «Between heaven and Earth». Випустив 3 пісенні альбоми: «The First love», «Be with you» та «Ми просто люди».

На комісії викладає наступні дисципліни: «Навчальна практика зі спеціальності», «Концертно-виконавська практика», «Основи аранжування», «Основи джазової імпровізації».

 

БАЖЕНІНА-ГОЛЬЦ КРИСТИНА ВІТАЛІЇВНА

Працює викладачем на комісії з 2017року.

Випускниця 2005 року ДУК. Випускниця ХДАК 2010 року. В коледжі культури працює викладачем з

2017 року, викладає дисципліни «Сольний спів», «Вокальній ансамбль», «Клас ансамблю». З 2007 року працює у музичній школі № 7 викладачем сольного співу. Загальний викладацький стаж 13 років. Викладач вищої категорії.

Проявляє творчий індивідуальний підхід, активно використовує сучасні методики навчання.

Концертний виконавець, викладач естрадного співу та фахових дисциплін. Працює сольною виконавицею на сценах м. Дніпра.

Студенти викладача Баженіної-Гольц К.В. приймають активну участь у концертах та конкурсах де займають призові місця, та мають наступні винагороди:

2017р.- Лауреат 1 ступеня у Міжнародному конкурсі «Сузір’я успіху» зайняла Хлебас Карина випускниця 2018р.

2019р.- Гран Прі колектив «Take five» під керівництвом Баженіної-Гольц К.В.

2018р.-отримала диплом Лауреата 1 ступеня у міжнародному фестивалі-конкурсі «Осінній вернісаж».

Має ще багато відзнак, як викладач, за участь учнів у міжнародних та міських фестивалях-конкурсах.

Випускники Баженіної-Гольц К.В. навчаються у вищих навчальних закладах,продовжують співочу та педагогічну діяльність.

ШОЛКОВА ЛАРИСА ВОЛОДИМИРІВНА

Викладач та концертмейстер вищої категорії, присвоєно педагогічне звання «старший викладач».

В ДККіМ працює концертмейстером з 1998р.

Постійний учасник різноманітних творчих заходів ДККіМ, міських концертів, міжнародних конкурсів і фестивалів. Має подяки та нагороди як концертмейстер та соліст- виконавець.

Є автором багатьох музичних композицій і пісень, аранжувальником чималої кількості сучасної і народної вокальної музики, що використовується в в якості учбового матеріалу та виконується студентами ДККіМ.

 

ОВЧАРУК ВІТАЛІЙ СЕРГІЙОВИЧ

Освіта: Ніжинський державний Університет по фаху "Музика і співи". Стаж роботи за спеціальністю - 27 років. Працював в школі, був керівником вокально - інструментального ансамблю, вокальних гуртків та хору, вчителем музики і співу першої категорії.

З 2018 року - викладач працює викладачем на комісії естрадного співу в Дніпровському коледжі культури і мистецтв, викладає наступні дисципліни : «Сольний спів», «Клас ансамблю», «Вокальний ансамбль».