ПРОТОКОЛ № 6 засідання організаційного комітету з виборів директора коледжу

КЗ «Дніпропетровський коледж культури і мистецтв» ДОР»

ПРОТОКОЛ № 6

засідання організаційного комітету з виборів директора коледжу

20.02.2018 (засідання о 16 годині )

ПРИСУТНІ: 7 осіб з 7 членів організаційного комітету.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Про організацію й проведення виборів для обрання представників з числа штатних працівників, які не є педагогічними працівниками, для участі у виборах директора КЗ «Дніпропетровський коледж культури і мистецтв» ДОР».

СЛУХАЛИ: Про організацію й проведення обрання представників з числа штатних працівників, які не є педагогічними працівниками, для участі у виборах директора коледжу.

Голова організаційного комітету Калиновська А.В. інформувала, відбулися збори, на яких висунуто кандидатури представників для участі у виборах директора коледжу з числа штатних працівників, які не є педагогічними працівниками.

Головою зборів одразу після закінчення зборів подано до організаційного комітету списки кандидатів у представники для участі у виборах директора коледжу з числа штатних працівників, які не є педагогічними працівниками.

Враховуючи, що вибори представників відбуваються шляхом прямого таємного голосування інших штатних працівників необхідно здійснити організаційні заходи. Для цього згідно наказу № 21 віл 18.02.2018 створена виборча комісія з проведення виборів директора комунального закладу «Дніпропетровський коледж культури і мистецтв» Дніпропетровської обласної ради».

УХВАЛИЛИ:

  1. Провести 27 лютого 2018 р. вибори для обрання представників з числа штатних працівників, які не є педагогічними працівниками, для участі у виборах директора коледжу.
  2. Передати голові виборчої комісії Дьоміній Н.В. список кандидатів у представники з числа штатних працівників, які не є педагогічними працівниками, для проведення процедури таємного голосування з обрання представників для участі у виборах директора коледжу відповідної категорії працівників.
Підписи