Рейтинг ДВ на стипендію зима 2018-2019

Естрадні інструменти
№    з/п ПІБ Середній    бал Соц.категорії
1 Кушнір Ніна Сергіївна ІІІ к. 9,1  
2 Говорко Любов Валерїівна I к. 8,9  
3 Фоміч Лілія Володимирівна I к. 8,1  
4 Мазуренко Олег Станіславович ІІІ спец. Еі  7,7  
5 Овчінніков Сергій Олександрович II спец. к. 7,7  
6 Саід Жасміна Джавед Екбаль ІІІ спец. Еі 7,6  
7 Рудаченко Микита Олександрович I спец. к. 7,4  
8 Артюх Наталія Олександрівна ІІІ к. 7,3  
9 Заніна Варвара Давидівна ІV к. 7,3  
10 Онікієнко Владислав Юрійович I к. 7,3  
11 Суздалєва Вікторія Сергіївна I к. 7,2  
12 Кодаченко Богдан Олександрович I к. 7,1  
13 Пилипенко Володимир Олександрович III к. 7,0  
14 Лазаренко Юлія Ігорівна I к.  7,0  
15 Спільник Денис Олексійович I к. 7,0  
16 Савон Вадим Вячеславович IV к. 6,7  
17 Опришко Юлія Максимівна I спец. к. 6,4  
Народні інструменти
№    з/п ПІБ Середній    бал Соц. категорії
1 Гаврилов Микола Сергійович ІІ к. 8,8  
2 Дьомін Микита Романович ІІІ к. 8,6  
3 Москалик Даніела Володимирівна ІІ к. 8,5  
4 Фоміч Єгор Володимирович I к.  8,4  
5 Чемерис Євгенія Вікторівна I спец. к. 8,4  
6 Краєв Нікіта Вячеславович ІІ к. 8,3  
7 Киселиця Олександр Вікторович ІІІ к. 7,9  
8 Овчаренко Даниїл Едуардович ІІ к. 7,9  
9 Ніколайчик Анастасія Андріївна I к. 7,5  
10 Тирса Антон Дмитрович III к. 7,5  
11 Ріжко Іван Миколайович ІІІ к. 7,3  
12 Вишиванов Микита Сергійович III к. 7,3  
13 Тихонов Ілля Романович I спец. к.  7,0  
14 Петренко Тарас Михайлович I спец. к. 6,9  
15 Бердник Дарина Олексіївна I к.  6,7  
16 Шерстобітова Олександра Вадимівна I к.  6,7  
17 Кучугурний Артем Сергійович ІІІ спец Ні 5,7  
18 Кущевська Марія Олександрівна III к.  5,7  

 

Естрадний танець, циркові жанри
№    з/п ПІБ Середній    бал Соц.     категорії
1 Відішева Ольга Максимівна ІІІ Ет к. 10,4  
2 Мельник Микола Юрійович ІV Цж к. 10,0  
3 Юрійчук Марія Миколаївна ІІ Ет к. 9,9  
4 Лозова Діана Віталіївна I к. 9,9  
5 Шапарь Олександра Іванівна ІІ Ет к. 9,8  
6 Дибнер Анастасія Миколаївна ІІ Ет к. 9,6  
7 Лошкарьова Анастасія Вікторівна ІІІ Ет к. 9,5  
8 Максимчук Олександра Миколаївна ІV  Ет к. 9,4  
9 Кармазіна Кристина Вячеславівна ІV Ет к. 9,4  
10 Монько Олександра Романівна ІІ Цж к. 9,3  
11 Горощук Аліна Андріївна  ІІІ Ет к. 9,2  
12 Мінєєва Аліна Володимирівна ІV Ет к. 9,2  
13 Трепишко Орина Євгеніївна ІV Ет к. 9,2  
14 Джумакєєва Ліна Сергіївна ІV Ет к. 9,0  
15 Рязанова Катерина Валеріївна ІІ Ет к. 9,0  
16 Гущина Аліна Павлівна I к. 9,0  
17 Шкуренко Ілля Дмитрович I к. 8,8  
18 Мороз Марина Спартаківна ІІ Цж к. 8,6  
19 Іванова Надія Миколаївна ІІІ спец. Ет 8,5  
20 Чуприна Катерина Дмитрівна ІІ Ет к. 8,5  
21 Жижий Вікторія Віталіївна ІІ Цж к. 8,5  
22 Турчина Марія Вікторівна ІІІ Цж к. 8,2  
23 Кадуріна Дар'я Владиславівна ІІІ Ет к. 8,2  
24 Шевякова Анна Вячеславівна ІІІ Ет к. 8,2  
25 Новак Маргарита Андріївна ІV Цж к.  8,2  
26 Шустов Владислав Миколайович ІІ Цж к. 8,0  
27 Павелко Ксенія Миколаївна ІV Ет к. 8,0  
28 Заєць Юлія Федорівна II к.  8,0  
29 Філософ Анна Олександрівна I к. 8,0  
30 Хімченко Катерина Олександрівна I к. 8,0  
31 Феоктістова Анастасія Євгенівна ІІІ Цж к. 7,9  
32 Олійник Софія Валентинівна ІІІ Цж к. 7,9  
33 Руденко Світлана Миколаївна ІІ Ет к. 7,9  
34 Хоменко Олександра Володимирівна II к. 7,7  
35 Русіна Маргарита Ігорівна II спец. к. 7,7  
36 Поплавська Влада Сергіївна I к.  7,5  
37 Романов Олександр Сергійович I к.  7,5  
38 Круглик Наталія Олександрівна ІІІ Ет к. 7,3  
39 Служаєва Дарина Миколаївна ІІ Ет к. 7,3  
40 Мовчан Анастасія Романівна I к.  7,3  
41 Баглай Анастасія Олександрівна ІV Цж к. 7,1  
42 Василюк Катерина Сергіївна ІІІ спец. Ет 7,1  
43 Слоньов Данило Віталійович ІІ Ет к. 7,1  
44 Єгорушкіна Вероніка Віталіївна I к.  7,1  
45 Кондрікова Валерія Дмитрівна I к. 7,1  
46 Васильєва Анастасія Сергіївна I к. 7,0  
47 Бобух Дар'я Валеріївна ІV Ет. К. 6,9  
48 Сіроштан Дар'я Олександрівна I к. 6,8  
49 Смірнова Валерія Олександрівна I к. 6,7  
50 Хоритонов Микита Олександрович ІІ спец Ет 6,5  
51 Юрко Олександр Вадимович I к. 6,4  
52 Сухіна Аліса Вячеславівна IV к.  6,2  
53 Шевченко Владислав Олексійович III к.  6,2  

 

Естрадний спів
№    з/п ПІБ Середній    бал Соц.   категорії
1 Чухіль Катерина Ігорівна ІV к.  9,7  
2 Лейченко Олеся Ігорівна ІІІ к. 9,4  
3 Царик Світлана Володимирівна ІV к.  9,3  
4 Ніколаєнко Михайло Валерійович IV к. 9,2  
5 Балакіна Олександра Іллівна ІІІ спец. В 9,1  
6 Гірман Анна Юріївна ІІ к 9,1  
7 Попова Софія Олексіївна ІV к.  9,1  
8 Кравченко Валерія Дмитрівна ІІІ к. 9,0  
9 Карпенко Анна Олександрівна  IV к. 8,8  
10 Хихля Дарина Євгенівна І к. 8,7  
11 Тінякова Діана Дмитрівна І к. 8,6  
12 Васільконова Дар'я Миколаївна І спец. к. 8,3  
13 Семенчук Анастасія Олексіївна ІІ к. 8,2  
14 Захаров Максим Андрійович ІІІ спец. В 8,1  
15 Базутін  Данило Борисович ІV к 8,1  
16 Ольховик Анастасія Олександрівна ІІІ спец В 8,0  
17 Турчина Аріна Денисівна І к. 8,0  
18 Любочко Анастасія Володимирівна ІІІ спец В 7,9  
19 Мала Аліна Романівна II к. 7,8  
20 Марченко Микита Вячеславович II к. 7,8  
21 Нечай Ганна Сергіївна II к. 7,5  
22 Погрібна Анастасія Станіславівна II к. 7,5  
23 Баранник Владислав Олександрович I к. 7,5  
24 Ляшенко Єлизавета Андріївна ІІІ к. 7,3  
25 Овчатова Валерія Андріївна ІІІ спец В 7,3  
26 Скрипка Анастасія Ігорівна ІІ спец. к. 7,0  
27 Контракевич Катерина Вікторівна III к. 6,7  
28 Байдуж Тимур Гюльмамедович ІІ спец В 6,3  

 

Народне пісенне мистецтво
№    з/п ПІБ Середній    бал Соц.   категорії
1 Мінченко Антон Сергійович ІV к. 10,4  
2 Литвин Анастасія Геннадіївна ІІІ спец. Х 10,1  
3 Варченко Валентин Валентинович ІІІ спец. Х 9,7  
4 Лосєва Валерія Геннадіївна ІV к. 9,7  
5 Борис Анастасія Вячеславівна ІІ к. 9,5  
6 Кішак Лілія Володимирівна ІV к. 9,5  
7 Капічнікова Аліна Олександрівна ІІІ к.  9,5  
8 Шпак Світлана Олександрівна І спец. к. 9,5  
9 Захарова Вероніка Вадимівна ІІІ к.  9,4  
10 Коломоєць Альона Миколаївна ІІ к. 9,2  
11 Тарасовець Ірина Олегівна ІV к. 9,1  
12 Яценко Ніна Вадимівна ІV к. 9,1  
13 Коняєва Анна Олександрівна ІІ спец Х 9,0  
14 Іжакевич Христина Андріівна І к. 8,9  
15 Цвіркун Ганна Олегівна І к. 8,8  
16 Кретова Валентина Юріївна І спец. к. 8,7  
17 Холявінська Софія Миколаївна ІІІ спец. Х 8,6  
18 Капуста Регіна Максимівна IV к. 8,6  
19 Анепір Олена Миколаївна ІІІ спец. Х 8,5  
20 Ваильковська Олеся Олегівна ІІ к. 8,4  
21 Бондаренко Вікторія Олександрівна ІІІ к.  8,1  
22 Почтовик Анастасія Миколаївна ІІІ к.  8,0  
23 Лагодич Діана Олександрівна І к. 7,9  
24 Братішко Аліна Валентинівна І спец. к. 7,8  
25 Валєєва Маргарита Андріївна ІІ к. 7,7  
26 Цуркан Аліна Олександрівна ІІІ спец Х 7,7  
27 Гаврилова Соломія Сергіївна І к. 7,6  
28 Река Катерина Анатоліївна І к. 7,3  
29 Зарваницький Богдан Юрійович І к. 7,1  
30 Вовчанська Олександра Володимирівна IV к.  7,0  
31 Воронова Валерія Юріївна І к. 6,9  
32 Гераскіна Анастасія Андріївна І к. 6,6  
33 Міщенко Влада Вадимівна ІІ к. 6,4  
34 Тріщук Лариса Миколаївна ІІІ к. 5,7  

 

Видовищно-театралізовані заходи
№    з/п ПІБ Середній    бал Соц.категорії
1 Мажара Марія Вячеславівна ІІІ к.  9,9  
2 Романенко Інна Василівна ІІІ к.  9,9  
3 Шамрицька Анастасія Олександрівна ІІ к. 9,9  
4 Прохоренко Альона Юріївна ІІ к. 9,8  
5 Бончукова Неля Анатоліївна ІІ к. 9,8  
6 Мицик Анна Андріївна ІІ к. 9,8  
7 Яланська Валерія Валеріївна ІІІ к.  9,7  
8 Шеляг Тетяна Володимирівна ІІ к. 9,7  
9 Тоцька Ірина Олександрівна І к. 9,7  
10 Селеверстова Інеса Вікторівна ІІІ к.  9,6  
11 Трофименко Данило Сергійович ІІ к. 9,6  
12 Остапенко Влада Андріївна І к. 9,4  
13 Полякова Альбіна Юріївна ІІ к. 9,3  
14 Зімненко Сергій Олександрович ІІ к. 9,3  
15 Русаченко Владислава Анатоліївна ІІ к. 9,1  
16 Носевич Катерина Олександрівна ІІІ к. 9,1  
17 Ревука Людмила Денисівна І к. 9,1  
18 Короткова Анастасія Віталіївна ІІІ к.  9,0  
19 Тягло Анастасія Олексіївна ІІІ к.  8,8  
20 Козаченко Поліна Володимирівна ІІІ к.  8,8  
21 Мицик Анастасія Денисівна ІІІ к.  8,7  
22 Даценко Олена Олександрівна І к.  8,7  
23 Казарінова Єлизавета Сергіївна І к. 8,5  
24 Литвиненко Вікторія Ігорівна І к. 8,5  
25 Неділько Валерія Дмитрівна ІІІ к. 8,3  
26 Ольяненко Софія Вікторівна І к. 8,3  
27 Голуб Юлія Володимирівна ІІІ к.  8,0  
28 Поваляєва Оксана Сергіївна І к. 7,2  
29 Кільчукова Ірина Хасанбієвна І к. 7,1  
30 Кривошея Олександр Костянтинович І к. 7,0  
31 Довгалюк Катерина Сергіївна І к. 6,9  
32 Ремезок Олександр Михайлович І к. 6,0  

 

Народна хореографія
№    з/п ПІБ Середній    бал Соц.    категорії
1 Герасименко Єлизавета Сергіївна ІV к. 10,0  
2 Ширяєва Олександра Костянтинівна ІІ к. 9,9  
3 Палеха Тимофій Сергійович ІІІ к.  9,7  
4 Ганжа Олександра Миколаївна ІV к. 9,5  
5 Габуєва Єлизавета Дмитрівна ІVк. 9,4  
6 Давіденко Маргарита Сергіївна ІІ к. 9,4  
7 Войкова Руслана Вікторівна ІV к. 9,4  
8 Коваленко Олена Русланівна ІІ к. 9,3  
9 Войтенко Дар`я Олександрівна ІІІ к.  9,2  
10 Семенець Яна Олександрівна ІV к. 9,1  
11 Дрюніна Єлизавета Василівна І к. 9,0  
12 Ваніфатьєва Єлизавета Володимирівна ІVк. 8,7  
13 Кульнєва Ірина Вадимівна ІІ к. 8,6  
14 Лапко Єлизавета Андріївна ІІ к. 8,6  
15 Ушакова Валерія Ростиславівна ІІІ к.  8,6  
16 Бакута Владислав Максимович ІІІ к. 8,6  
17 Піскарьова Наталія Олександрівна І к. 8,6  
18 Філоненко Віолетта Віталіївна І к. 8,6  
19 Панкевич Юлія Василівна ІІІ к.  8,4  
20 Шипоша Катерина Анатоліївна ІІІ к.  8,3  
21 Мілютіна Катерина Юріївна ІІІ к.  8,2  
22 Винокурова Вікторія Станіславівна ІІ к. 8,2  
23 Лященко Анастасія Андріївна І к. 8,2  
24 Шипко Лідія Володимирівна ІІІ к.  8,1  
25 Сульженко Інна Олександрівна ІІІ к. 7,9  
26 Котюк Дар`я Андріївна  ІV к. 7,8  
27 Петрова Ольга Юріївна ІІІ к.  7,8  
28 Дунай Діана Русланівна І к. 7,8  
29 Крісак Наталія Вікторівна І к. 7,7  
30 Прохоренко Єлизавета Володимирівна І к. 7,7  
31 Мелінг Ірма Олександрівна ІІІ к.  7,4  
32 Сокол Ангеліна Володимирівна ІІІ к. 7,3  
33 Байрук Євген Сергійович ІІІ к. 7,3  
34 Скакун Іванна Володимирівна І к. 7,2  
35 Бровко Дарина Олегівна ІІ к. 6,9  
36 Борщ Анастасія Олексіївна ІІ к. 5,8  

 

Бібліотечна справа
№    з/п ПІБ Середній    бал Соц.  категорії
1 Неплюй Оксана Леонідівна ІІ к. 9,9  
2 Олексієнко Дар'я Валеріївна ІІ спец Б 9,4  
3 Биченкова Ліла Олександрівна І к. 8,8  
4 Прокопенко Анна Володимирівна І спец. к. 8,8  
5 Біда Надія Олександрівна І спец. к. 7,6  
6 Сєкарева Юлія Сергіївна І спец. к. 7,2  
7 Стрепетова Олександра Павлівна ІІІ к. 6,7  
8 Саєнко Анастасія Григорівна ІІІ к. 6,3