Розклад консультацій та вступних іспитів для абітурієнтів

   ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ

для абітурієнтів 9 кл.

СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО

ОПП: Видовищно-театралізовані заходи

Дата

Дні

Предмет

Кількість годин

Година

Група

Аудиторія

Примітка

 

1

15.07

середа

Творчі конкурси

 

 

10.00

1, 2, 3

31

пр.Яворницького, 47

 

 

3

 

17.07

 

пятниця

 

Диктант

укр. мова

 

1

 

09.00

 

 

 

11

 

пр.Яворницького, 47

23.07

 

четвер

  Р Е Й Т И Н Г із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця регіонального замовлення

12.00

27.07

понеділок

СТРОКИ ВИКОНАННЯ ВИМОГ ДО ЗАРАХУВАННЯ

ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ не пізніше 12.00

29.07

середа

ЗАРАХУВАННЯ ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ не пізніше 12.00

31.07

п’ятниця

ЗАРАХУВАННЯ ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ

ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

12.00

 

  ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ

для абітурієнтів 9 кл.

СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО

ОПП: Естрадний танець

Дата

Дні

Предмет

Кількість годин

Година

Група

Аудиторія

Примітка

 

 

 

1

15.07

середа

Творчі конкурси

(І сесія)

 

09.00

1, 2, 3, 4

29

пр.Яворницького, 47

16.07

четвер

Творчі конкурси

(ІІ сесія)

 

09.00

1, 2, 3, 4

29

пр.Яворницького, 47

 

 

2

 

20.07

 

понеділок

 

Диктант

укр. мова

 

1

 

 

09.00

 

 

 

 

11

 

 

 

 

 

пр.Яворницького, 47

23.07

 

четвер

  Р Е Й Т И Н Г із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця регіонального замовлення

12.00

27.07

понеділок

СТРОКИ ВИКОНАННЯ ВИМОГ ДО ЗАРАХУВАННЯ

ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ не пізніше 12.00

29.07

середа

ЗАРАХУВАННЯ ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ не пізніше 12.00

31.07

п’ятниця

ЗАРАХУВАННЯ ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ

ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

12.00

 

   К О Н С У Л Ь Т А Ц І Ї

для абітурієнтів 9 кл.

СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО

ОПП: Видовищно-театралізовані заходи

Дата

Дні

Предмет

Кількість годин

Година

Група

Аудиторія

Примітка

спеціалізації: Актор драматичного театру, Актор лялькового театру

 

1

 

14.07

 

вівторок

 

Творчі конкурси

(І сесія,

ІІ сесія)

 

10.00

1, 2, 3, 4, 5, 6

      31

 

пр.Яворницького, 47

2

 

16.07

 

четвер

 

Диктант

укр. мова

 

 

 

10.00

 

 

 

 

11

 

пр.Яворницького, 47

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                       

 

 

   К О Н С У Л Ь Т А Ц І Ї

для абітурієнтів 9 кл.

ХОРЕОГРАФІЯ

ОПП: Народна хореографія

Дата

Дні

Предмет

Кількість годин

Година

Група

Аудиторія

Примітка

 

1

14.07

вівторок

Творчі конкурси

 

 

 

10.00

11.00

1 - 4

14

пр.Яворницького, 47

 

  

 2

 

 

 

18.07

 

субота

 

Диктант

укр. мова

 

2

 

10.00

11.00

 

 

11

 

пр.Яворницького, 47

 

 

   ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ

для абітурієнтів 9 кл.

ХОРЕОГРАФІЯ

ОПП: Народна хореографія

Дата

Дні

Предмет

Кількість годин

Година

Група

Аудиторія

Примітка

 

1

15.07

середа

Творчі конкурси

(І сесія)

 

 

09.00

 

1, 2, 3, 4

14

 

пр.Яворницького, 47

2

 

16.07

 

четвер

 

Творчі конкурси

(ІІ сесія)

 

 

 

09.00

 

1, 2, 3, 4

 

     14

 

пр.Яворницького, 47

3

 

19.07

 

пятниця

 

Диктант

укр. мова

 

 

 

 

09.00;

10.00;

 

1

2

 

 

 

 

пр.Яворницького, 47

23.07

 

четвер

  Р Е Й Т И Н Г із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця регіонального замовлення

12.00

27.07

понеділок

СТРОКИ ВИКОНАННЯ ВИМОГ ДО ЗАРАХУВАННЯ

ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ не пізніше 12.00

29.07

середа

ЗАРАХУВАННЯ ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ не пізніше 12.00

31.07

п’ятниця

ЗАРАХУВАННЯ ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ

ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

12.00

                   

 

 

 

   ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ

 для абітурієнтів 9 кл.

                       МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

                      ОПП: Народні інструменти

                      ОПП: Естрадні інструменти

Дата

ОПП

Дні

Предмет

Кількість годин

Година

Аудиторія

Примітка

 

 

 

 

 

 

 1

 

15.07

Народні інструменти

 

середа

 

Творчий конкурс

 

 

 

 

10.00

 

 

       93

 

пр. Яворницького, 47

 

15.07

Естрадні інструменти

 

 

 

середа

 

Творчий конкурс

 

      

 

 

10.00

 

       45

пр. Яворницького, 47

 

 

 

2

 

17.07

Народні інструменти;

Естрадні інструменти

пятниця

Диктант

укр. мова

 

 

11.00

 

 

11.00

 

11

 

 

11

 

пр. Яворницького, 47

23.07

 

четвер

  Р Е Й Т И Н Г із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця регіонального замовлення

12.00

27.07

понеділок

СТРОКИ ВИКОНАННЯ ВИМОГ ДО ЗАРАХУВАННЯ

ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ

не пізніше 12.00

29.07

середа

ЗАРАХУВАННЯ ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ не пізніше 12.00

31.07

п’ятниця

ЗАРАХУВАННЯ ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ

ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

12.00

   ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ

 для абітурієнтів 9 кл.

                       МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

               ОПП: Народно - пісенне мистецтво

                          ОПП: Естрадний спів

 

Дата

Спеціальність

Дні

Предмет

Кількість годин

Година

 

Аудиторія

Примітка

 

 

1

15.07

Народно-

пісенне  мистецтво

середа

Творчий конкурс

 

 

 

 

12.00

       5

Пр. Яворницького, 47

 

 

2

17.07

Народно-

пісенне мистецтво

п’ятниця

Диктант

укр. мова

 

 

10.00

11

Пр. Яворницького, 47

3

18.07

Естрадний спів

субота

Творчий конкурс

 

      

 

11.00

       29

Пр. Яворницького, 47

4

21.07

Естрадний спів

вівторок

Диктант

укр. мова

 

10.00

       11

Пр. Яворницького, 47

23.07

 

четвер

  Р Е Й Т И Н Г із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця регіонального замовлення

12.00

27.07

понеділок

СТРОКИ ВИКОНАННЯ ВИМОГ ДО ЗАРАХУВАННЯ

ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ

не пізніше 12.00

29.07

середа

ЗАРАХУВАННЯ ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ не пізніше 12.00

31.07

п’ятниця

ЗАРАХУВАННЯ ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ

ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

12.00

 

 ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ

 для абітурієнтів 9 кл.

ІНФОРМАЦІЙНА, БІБЛІОТЕЧНА ТА АРХІВНА СПРАВА

Дата

Спеціальність

Дні

Предмет

Кількість годин

Година

 

Аудиторія

Примітка

 

 

 

 

 

 

1

15.07

ІБАС

середа

Диктант

укр. мова

 

 

 

10.00

         11

пр. Яворницького, 47

 

 

 

 

2

17.07

ІБАС

п’ятниця

Історія

України

      

 

10.00

       28

пр. Яворницького, 47

23.07

 

четвер

  Р Е Й Т И Н Г із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця регіонального замовлення

12.00

27.07

понеділок

СТРОКИ ВИКОНАННЯ ВИМОГ ДО ЗАРАХУВАННЯ

ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ

не пізніше 12.00

29.07

середа

ЗАРАХУВАННЯ ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ не пізніше 12.00

31.07

п’ятниця

ЗАРАХУВАННЯ ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ

ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

12.00

                                         

 

 

К О Н С У Л Ь Т А Ц І Ї

для абітурієнтів 9 кл.

МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

ОПП: Народно – пісенне мистецтво

ОПП: Естрадний спів

Дата

Спеціальність

Дні

Предмет

Кількість годин

Година

Група

Аудиторія

Примітка

 

 

1

 

14.07

Народно пісенне мистецтво

 

 

вівторок

 

Творчий конкурс

 

 

 

 

12.00

 

 

 

     5

пр. Яворницького 47

 

2

 

16.07

 

Народно пісенне мистецтво

 

 

четвер

 

Диктант

 укр. мова

 

 

 

11.00

 

 

   11

пр. Яворницького 47

 

3

 

17.07

 

Естрадний спів

 

 

пятниця

 

Творчий конкурс

 

 

 

 

12.00

 

  

   29

пр. Яворницького 47

 

4

 

20.07

Естрадний спів

 

 

понеділок

 Диктант

 укр. мова

 

11.00

 

 

 

11

пр. Яворницького 47

                           

 

 

 

 ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ

 для абітурієнтів 9 кл.

СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО

ОПП: ЦИРКОВІ ЖАНРИ

Дата

Спеціальність

Дні

Предмет

Кількість годин

Година

 

Аудиторія

Примітка

 

 

 

 

 

 

1

15.07

Циркові

жанри

середа

Творчий конкурс

(І сесія)

 

 

 

 

09.00

       73

пр. Яворницького, 47

 

 

 

 

2

16.07

Циркові

жанри

четвер

Творчий конкурс

(ІІ сесія)

 

      

 

09.00

       73

пр. Яворницького, 47

3

20.07

Циркові

жанри

понеділок

Диктант

укр.мова

 

10.00

11

пр. Яворницького, 47

23.07

 

четвер

  Р Е Й Т И Н Г із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця регіонального замовлення

12.00

27.07

понеділок

СТРОКИ ВИКОНАННЯ ВИМОГ ДО ЗАРАХУВАННЯ

ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ

не пізніше 12.00

29.07

середа

ЗАРАХУВАННЯ ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ не пізніше 12.00

31.07

п’ятниця

ЗАРАХУВАННЯ ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ

ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

12.00

                     

 

 

К О Н С У Л Ь Т А Ц І Ї

для абітурієнтів 9 кл.

                      МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

                    ОПП: Народні інструменти

                   ОПП: Естрадні інструменти

 

Дата

Спеціальність

Дні

Предмет

Кількість годин

Година

Група

Аудиторія

Примітка

 

 

1

 

14.07

 

Народні інструменти

 

вівторок

 

Творчий конкурс

 

 

 

 

10.00

 

 

    93

 

пр. Яворницького, 47

 

2

 

16.07

 

Народні інструменти

 

четвер

 

Диктант

укр.мова

 

 

 

12.00

 

   

   11

 

пр. Яворницького, 47

 

3

14.07

Естрадні інструменти

 

 

вівторок

Творчий конкурс

 

10.00

 

   45

пр. Яворницького, 47

 

4

 

16.07

 

Естрадні інструменти

 

четвер

Диктант

укр.мова

 

 

13.00

 

  

   11

пр. Яворницького, 47

                       

 

   К О Н С У Л Ь Т А Ц І Ї

для абітурієнтів 9 кл.

СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО

ОПП: Естрадний танець

Дата

Дні

Предмет

Кількість годин

Година

Група

Аудиторія

Примітка

 

1

 

14.07

 

вівторок

 

Творчі конкурси

 

 

 

12.00

13.00

 

29

 

пр.Яворницького, 47

 

  

 2

 

 

 

18.07

 

субота

 

Диктант

укр. Мова

 

 

 

 

 

 

12.00

 

 

11

 

пр.Яворницького, 47

 

 

   К О Н С У Л Ь Т А Ц І Ї

для абітурієнтів 9 кл.

СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО

ОПП: Циркові жанри

Дата

Дні

Предмет

Кількість годин

Година

Група

Аудиторія

Примітка

 

1

 

14.07

 

вівторок

 

Творчі конкурси

 

 

 

 

12.00

13.00

 

 

73

 

 

пр.Яворницького, 47

 

  

 2

 

 

 

18.07

 

субота

 

Диктант

укр. мова

 

 

 

 

2

 

13.00

 

 

11

 

пр.Яворницького, 47

 

 

 

   К О Н С У Л Ь Т А Ц І Ї

для абітурієнтів 9 кл.

ІНФОРМАЦІЙНА, БІБЛІОТЕЧНА ТА АРХІВНА СПРАВА

Дата

Дні

Предмет

Кількість годин

Година

Група

Аудиторія

Примітка

 

1

 

14.07

 

вівторок

 

Диктант

укр. мова

 

 

 

10.00

 

 

11

 

пр.Яворницького, 47

 

  

 2

 

 

 

16.07

 

четвер

 

Історія України

 

 

 

 

10.00

 

 

 

 

28

 

пр.Яворницького, 47

 

 

   ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ

для абітурієнтів 9 кл.

СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО

спеціалізація: Актор драматичного театру

Дата

Дні

Предмет

Кількість годин

Година

Група

Аудиторія

Примітка

 

 

 

1

14.07

вівторок

Творчі конкурси

(І сесія)

 

8.30

1, 2, 3, 4

 

 

Головний   корпус,

Глінки, 11

15.07

середа

Творчі конкурси

(І сесія)

 

9.00

5, 6

 

Глінки, 11

2

16.07

четвер

Творчі конкурси

(ІІ сесія)

 

9.00

1, 2, 3, 4

 

 

Глінки, 11

 

 

 

3

 

19.07

 

неділя

 

Диктант

укр. мова

 

1

 

09.00-10.00

10.15-11.15

11.30-12.30

 

 

 

 

 

пр.Яворницького, 47

23.07

 

четвер

  Р Е Й Т И Н Г із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця регіонального замовлення

12.00

27.07

понеділок

СТРОКИ ВИКОНАННЯ ВИМОГ ДО ЗАРАХУВАННЯ

ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ не пізніше 12.00

29.07

середа

ЗАРАХУВАННЯ ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ не пізніше 12.00

31.07

п’ятниця

ЗАРАХУВАННЯ ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ

ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

12.00

   ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ

для абітурієнтів 9 кл.

СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО

спеціалізація: Актор лялькового театру

Дата

Дні

Предмет

Кількість годин

Година

Група

Аудиторія

Примітка

 

 

 

1

14.07

вівторок

Творчі конкурси

(І сесія)

 

8.30

1, 2, 3, 4

 

Головний   корпус,

Глінки, 11

 

15.07

середа

Творчі конкурси

(І сесія)

 

9.00

5, 6

 

Глінки, 11

2

17.07

п’ятниця

Творчі конкурси

(ІІ сесія)

 

9.00

1, 2, 3, 4

 

 

Глінки, 11

 

 

 

3

 

19.07

 

неділя

 

Диктант

укр. мова

 

1

 

09.00-10.00

10.15-11.15

11.30-12.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

пр.Яворницького, 47

23.07

 

четвер

  Р Е Й Т И Н Г із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця регіонального замовлення

12.00

27.07

понеділок

СТРОКИ ВИКОНАННЯ ВИМОГ ДО ЗАРАХУВАННЯ

ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ не пізніше 12.00

29.07

середа

ЗАРАХУВАННЯ ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ не пізніше 12.00

31.07

п’ятниця

ЗАРАХУВАННЯ ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ

ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

12.00

 

   К О Н С У Л Ь Т А Ц І Ї

для абітурієнтів 9 кл.

СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО

Дата

Дні

Предмет

Кількість годин

Година

Група

Аудиторія

Примітка

спеціалізації: Актор драматичного театру, Актор лялькового театру

 

1

 

13.07

 

понеділок

 

Творчі конкурси

(І сесія,

ІІ сесія)

4

11.00

1, 2, 3, 4, 5, 6

 

 

Головний   корпус,

Глінки, 11

2

 

18.07

 

субота

 

Диктант

укр. мова

 

2

 

10.00

 

 

 

 

 

 

пр.Яворницького, 47

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                       

 

 

   К О Н С У Л Ь Т А Ц І Ї

для абітурієнтів 9 кл.

ХОРЕОГРАФІЯ

Дата

Дні

Предмет

Кількість годин

Година

Група

Аудиторія

Примітка

 

1

15.07

середа

 

6

11.00

1 - 4

 

Головний   корпус,

Глінки, 11

 

 

  

 2

 

 

 

19.07

 

неділя

 

Диктант

укр. мова

 

2

 

14.00

 

 

 

 

пр.Яворницького, 47

 

 

   ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ

для абітурієнтів 9 кл.

ХОРЕОГРАФІЯ

Дата

Дні

Предмет

Кількість годин

Година

Група

Аудиторія

Примітка

 

1

16.07

четвер

Творчі конкурси

(І сесія)

 

 

9.00

 

1, 2, 3, 4

 

 

Головний   корпус,

Глінки, 11

2

 

18.07

 

субота

 

Творчі конкурси

(ІІ сесія)

 

 

 

10.00

 

1, 2, 3, 4

 

 

 

Глінки, 11

 

3

 

20.07

 

понеділок

 

Диктант

укр. мова

 

 

1

1

1

 

 

09.00-10.00

10.15-11.15

11.30-12.30

 

 

 

 

 

 

пр.Яворницького, 47

23.07

 

четвер

  Р Е Й Т И Н Г із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця регіонального замовлення

12.00

27.07

понеділок

СТРОКИ ВИКОНАННЯ ВИМОГ ДО ЗАРАХУВАННЯ

ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ не пізніше 12.00

29.07

середа

ЗАРАХУВАННЯ ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ не пізніше 12.00

31.07

п’ятниця

ЗАРАХУВАННЯ ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ

ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

12.00

                   

 

 

   ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ

 для абітурієнтів 9 кл.

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО, ДЕКОРАТИВНЕ

МИСТЕЦТВО, РЕСТАВРАЦІЯ

спеціалізація: «Образотворче мистецтво»

Дата

Спеціальність

Дні

Предмет

Кількість годин

Година

Аудиторія

Примітка

 

 

 

 

 

 

 1

16.07

 Обр. мистецтво

 

четвер

Творчий конкурс

(рисунок)

І сесія

 

 

6

 

9.00-9.45

перерва

10.00-10.45

перерва

11.00-11.45

перерва

13.00-13.45

перерва

14.00-14.45

перерва

15.00-15.45

 

14,15,16,  

17,18,19,26

пл. Успенська,

14,

ІІ поверх

17.07

Обр. мистецтво

 

 

пятниця

Творчий конкурс

(живопис)

ІІ сесія

 

      

6

9.00-9.45

перерва

10.00-10.45

перерва

11.00-11.45

перерва

13.00-13.45

перерва

14.00-14.45

перерва

15.00-15.45

14,15,16,  

17,18,19,26    

пл. Успенська,

14,

ІІ поверх

 

 

 

2

21.07

Обр. мистецтво

ДПМ, Дизайн

вівторок

Диктант

укр. мова

1

1

1

09.00-10.00

10.15-11.15

11.30-12.30

 

пр. Яворницького, 47

23.07

 

четвер

  Р Е Й Т И Н Г із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця регіонального замовлення

12.00

27.07

понеділок

СТРОКИ ВИКОНАННЯ ВИМОГ ДО ЗАРАХУВАННЯ

ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ

не пізніше 12.00

29.07

середа

ЗАРАХУВАННЯ ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ не пізніше 12.00

31.07

п’ятниця

ЗАРАХУВАННЯ ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ

ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

12.00

   ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ

 для абітурієнтів 9 кл.

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО, ДЕКОРАТИВНЕ

МИСТЕЦТВО, РЕСТАВРАЦІЯ

спеціалізація: «Декоративно-прикладне мистецтво»

Дата

Спеціальність

Дні

Предмет

Кількість годин

Година

 

Аудиторія

Примітка

 

 

1

14.07

ДПМ

 

вівторок

Творчий конкурс

(декоративний живопис)

І сесія

 

 

6

 

9.00-9.45

перерва

10.00-10.45

перерва

11.00-11.45

перерва

13.00-13.45

перерва

14.00-14.45

перерва

15.00-15.45

14,15,16,  

17,18,19,26

пл. Успенська,

14,

ІІ поверх

 

 

 

 

2

15.07

ДПМ

середа

Творчий конкурс

(композиція)

ІІ сесія

 

      

6

9.00-9.45

перерва

10.00-10.45

перерва

11.00-11.45

перерва

13.00-13.45

перерва

14.00-14.45

перерва

15.00-15.45

14,15,16,  

17,18,19,26    

пл. Успенська,

14,

ІІ поверх

2

21.07

Обр. мистецтво

ДПМ, Дизайн

вівторок

Диктант

укр. мова

1

1

1

09.00-10.00

10.15-11.15

11.30-12.30

 

Пр. Яворницького, 47

23.07

 

четвер

  Р Е Й Т И Н Г із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця регіонального замовлення

12.00

27.07

понеділок

СТРОКИ ВИКОНАННЯ ВИМОГ ДО ЗАРАХУВАННЯ

ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ

не пізніше 12.00

29.07

середа

ЗАРАХУВАННЯ ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ не пізніше 12.00

31.07

п’ятниця

ЗАРАХУВАННЯ ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ

ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

12.00

   ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ

 для абітурієнтів 9 кл.

ДИЗАЙН

 

Дата

Спеціальність

Дні

Предмет

Кількість годин

Година

 

Аудиторія

Примітка

 

 

 

 

 

 

1

18.07

Дизайн

субота

Творчий конкурс

(декоративний живопис)

І сесія

 

 

6

 

9.00-9.45

перерва

10.00-10.45

перерва

11.00-11.45

перерва

13.00-13.45

перерва

14.00-14.45

перерва

15.00-15.45

 

14,15,16,  

17,18,19,26

пл. Успенська,

14,

ІІ поверх

 

 

 

 

2

19.07

Дизайн

неділя

Творчий конкурс

(композиція)

ІІ сесія

 

      

6

9.00-9.45

перерва

10.00-10.45

перерва

11.00-11.45

перерва

13.00-13.45

перерва

14.00-14.45

перерва

15.00-15.45

 

14,15,16,  

17,18,19,26    

пл. Успенська,

14,

ІІ поверх

3

21.07

Обр. мистецтво

ДПМ, Дизайн

вівторок

Диктант

укр. мова

1

1

1

09.00-10.00

10.15-11.15

11.30-12.30

 

пр. Яворницького, 47

23.07

 

четвер

  Р Е Й Т И Н Г із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця регіонального замовлення

12.00

27.07

понеділок

СТРОКИ ВИКОНАННЯ ВИМОГ ДО ЗАРАХУВАННЯ

ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ

не пізніше 12.00

29.07

середа

ЗАРАХУВАННЯ ЗА РЕГІОНАЛЬНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ не пізніше 12.00

31.07

п’ятниця

ЗАРАХУВАННЯ ЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ

ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

12.00

                           

 

 

К О Н С У Л Ь Т А Ц І Ї

для абітурієнтів 9 кл.

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО, ДЕКОРАТИВНЕ

МИСТЕЦТВО, РЕСТАВРАЦІЯ

спеціалізація: «Образотворче мистецтво»

спеціалізація: «Декоративно-прикладне мистецтво»

ДИЗАЙН

Дата

Спеціальність

Дні

Предмет

Кількість годин

Година

Група

Аудиторія

Примітка

 

 

1

 

13.07

 

 

Обр. мистецтво

 

понеділок

Творчий конкурс

(І-ІІ сесія)

 

2

 

10.00

1,2,3,4,5,6,7

14,15,16,  

17,18,19, 26

пл. Успенська,

14,

ІІ поверх

 

2

 

13.07

 

 

ДПМ

 

понеділок

Творчий конкурс

(І-ІІ сесія)

 

2

 

12.00

1,2,3,4,5,6,7

14,15,16,  

17,18,19, 26

пл. Успенська,

14,

ІІ поверх

 

3

 

13.07

 

 

Дизайн

понеділок

Творчий конкурс

(І-ІІ сесія)

 

2

 

14.00

1,2,3,4,5,6,7

14,15,16,  

17,18,19, 26

пл. Успенська,

14,

ІІ поверх

 

4

 

20.07

Обр. мистецтво

ДПМ

Дизайн

понеділок

 Диктант

 укр. мова

2

14.00

 

 

 

 

пр. Яворницького 47