Спеціалізація “Народне пісенне мистецтво”

Спеціалізація “Народне пісенне мистецтво”Пісня! Вона, як сльоза, очищує душу.Пісня,
як свята молитва, сповіщає і прощає.Пісня цілюща,
як материнське молоко, Бо живе в ній наш родовід!

 Любі юнаки та дівчата!

Якщо ви маєте музичні здібності і талант до співу, якщо закохані в українську пісню і поважаєте рідну мову та традиції свого народу – запрошуємо на спеціалізацію «Народне пісенне мистецтво».

 Досвідчені викладачі допоможуть розвинути ваші творчі можливості, ваш співочий талант, збагатити ваші душі. Вам надається можливість вивчати такі фахові дисципліни як «Постановка голосу», «Диригування», «Музичні інструменти» (баян, акордеон, фортепіано), «Основи хореографії», «Основи акторської майстерності» тощо.

 Усі студенти даної спеціалізації співають в українському народному хорі «Червона калина», який очолює Заслужений працівник культури України Роздайбіда П.І. Хор веде активну концертну діяльність в нашому місті, області та за її межами. Постійно виступає в Національному Палаці «Україна» м. Києва.

 Народне пісенне мистецтвоЗа роки своєї роботи предметно-циклова комісія диригентсько-хорових дисциплін виховала чимало фахівців, які працюють керівниками закладів культури клубного типу, вокально-хорових колективів, очолюють міські та районні відділи культури.

Студенти-випускники кожного року вступають до вищих навчальних закладів країни, працюють у видатних національних творчих колективах (Юлія Суха – солістка українського народного хору ім. Г. Верьовки, Станіслав Бадрак – співак Державної Академічної капели «Думка»), беруть участь та займають призові місця у конкурсах, фестивалях, оглядах.

 Можливо ви, любі друзі, поки що не підозрюєте, які «багатства» приховані в вас. Творчість, ніби золотий ключик, відкриє їх на радість усім нам!

Великих вам творчих успіхів!