Святковий концерт присвячений Дню баяну та акордеону в Україні

22 березня 2018 року у Дніпропетровському коледжі культури і мистецтв традиційно відбувся святковий концерт присвячений Дню баяну та акордеону в Україні. В концерті брали участь студенти та викладачі коледжу, а також гості: Лукащук Ярослав (учень ДМШ№17 клас викладача Сухоцького В.С.), тріо акордеоністів у складі Ведро Андрія, Ведро Віктора та Шаферовського Дмитра (вихованці ДМШ№3 м. Кам’янське клас викладача Чабан Т.В.) та Микола Шепель (лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, викладач Дніпропетровської академії музики імені Михайла Глінки та викладач ДМШ №15).

На концерті виконавці та глядачі мали змогу згадати видатного нашого земляка: баяніста, педагога та композитора – Миколу Різоля. Всі баяністи та акордеоністи України щорічно проводять святкові концерти в березні вшановуючи пам’ять про цю велику  людину. Так, у виконанні студента ІІ курсу Ріжко Івана пролунав відомий твір композитора «Чардаш».

В підготовці заходу взяли участь викладачі предметно-циклової комісії народних інструментів коледжу: Тіпер В.І., Ободовська М.В., Махно С.В. та Павлов О.Ю.