Тиждень предметно-циклової комісії культурологічних дисциплін

Благодійний ярмарок до Дня Святого Миколая

«Стежинами добра та милосердя»

Благодійний ярмарок до Дня Святого Миколая «Стежинами добра та милосердя»

15 грудня 2016 року в коледжі культури та мистецтва пройшов благодійний ярмарок «Стежиною добра та милосердя».

Ця акція стала доброю традицією і проводиться в нашому коледжі майже 30 років.

Студенти власноруч створюють іграшки, сувеніри, мистецькі твори, а також готують страви, канапки, бутерброди  і пропонують всім відвідувачам заходу за певні кошти. І так, вже десятки років кошти, зібрані на ярмарку, ми передаємо тим, хто потребує допомоги та співучасті, моральної та матеріальної підтримки: дітям-сиротам, дітям з малозабезпечених сімей, сім’ям студентів з обмеженими можливостями.

Миколай, власним прикладом, надихає всіх нас  допомагати немічним ,нужденним та маленьким дітям.

Силою молитви, глибокою вірою в Бога, творив Миколай чудеса: зцілював безнадійно хворих, припиняв бурю  на морі, проголошував  мир посеред війни… Тож і ми звертаємось до Чудотворця у молитві і з проханням про мир, захист та спокій для нашої родини-неньки України.

image001-2.jpgimage001-3.jpgimage002-1.jpgimage002-2.jpgimage002-3.jpgimage003-1.jpgimage003-2.jpgimage003-3.jpgimage004-1.jpgimage004-2.jpgimage004-3.jpgimage005-2.jpgimage005-3.jpgimage006-2.jpgimage006-3.jpgimage007-2.jpg

Виставка ,,Відчуття у колажах,,

В рамках тижня ПЦК ,,Культурологічних дисциплін ,,пройшла виставка творчих робіт студентів,де вони проявили свої здібності у створенні колажів з різноманітних предметів.

Уява творчої людини може "поселити" античних прекрасних дів світового живопису у побутові пейзажі міста, у переходи метро та на ринках.

image001.jpg

Може замінити звичайну тканину полуницею,морквою та лимоном ,перетворити  їжу на сукні і створити модні ,, луки,,!

image002.jpg

А ще митець здатен поєднати скло, папір, дерево, метал , прикраси і з хаосу створити космос …власний космос …

image003.jpg

Наші студенти не пішли шляхом Олексія Кондакова , Гретхен Роерс та Сергія Параджанова…Вони обрали свій шлях…І представили власне бачення світу в колажах ,що проявили  їхні відчуття.

image004.jpgimage005.jpgimage006.jpg
image007.jpgimage008.jpgimage009.jpgimage010.jpg
image011.jpg

Виставка-подорож «Сучасне в минулому»

14 грудня 2016року , в програмі тижня предметно-циклової комісії «Культурологічних дисциплін» відбулася Виставка-подорож «Минуле в сьогоденні». ». Старовинна архітектура, зведена безліч століть тому, сьогодні все частіше витісняється сучасними хмарочосами. Однак, якщо задуматися, то старе й нове цілком може співіснувати.У Дніпропетровську історію міської архітектури скоро доведеться вивчати виключно по книгах і експонатах Історичного музею імені Яворницького. Будівель XIX - початку ХХстоліття практично не залишилося.  Саме сучасні торгові центри  визначають безликий образ сучасного Дніпра.А старовинні будівлі, які збереглися, показують нам ,що старе й нове можуть цілком співіснувати!Вони не протирічать одне одному. Майбутнього без минулого не буває.Також і в архітектурі міста.Будинки-свідки історії,зберегли відблиск подій,тепло людей,що в них жили…Сучасна архітектура-велична та холодна,безпристрасна…Саме тому –наші будинки-як люди…як покоління, що живуть поряд,спілкуються,згадують,планують… Тож,студенти створили фото старої та сучасної архітектури..Бо час плине..І все може статися…А фотографії збережуть минуле та наше сьогодення навіки…

image002.jpg image001.jpg

МАРАФОН ТВОРЧОСТІ СТУДЕНТІВ «ВРЯТУЄМО МИР РАЗОМ!»

image001.jpg

В рамках тижня предметно-циклової комісії Культурологічних дисциплін, з 12 по 16 грудня 2016 року , студенти провели марафон  власних творчих робіт. Кожного дня увазі глядачів були представлені творчі надбання учасників заходу: вірші,малюнки,вишивки,пісні,фотографії тощо…Всі різножанрові мистецькі ,ремісничі твори та вироби поєднувала тема миру,краси земної природи,любові до ближнього…Метою марафону стала проблема сучасної цивілізації ,яка стала на межі між миром та війною,буттям та небуттям та намагання послати меседж суспільству творами,де  головною думкою проходить заклик до миру !Мрія про майбутнє без війн,хвороб,злиднів,деградації та невігластва;світ людей кольоровий,щасливий,сповнений благополуччя та радості,високого мистецтва та духовності-це зміст життя та майбутньої  творчої діяльності студентів ДККіМ.

image002.jpg image003.jpg image004.jpg

Флешмоб «Пісні наших сердець»

image001.png

16 грудня 2016 року предметно-циклова комісія Культурологічних дисциплін провела ,разом з усіма студентами ДККіМ , флешмоб « Пісні наших сердець» .Всі учасники разом виконували пісні на тему миру, добра,дружби,любові. Напередодні Нового року,коли кожна людина загадує потаємні бажання,ми всім колективом, всією творчою  сім*єю , вирішили згадати пісні,в яких закарбовані вічні цінності.  Тому,що саме пісня лине до самого неба і несе у височінь послання від нас,людей! З вірою в те,що  слова про бажання мирного неба, щасливої долі  здійсняться,студенти співали про рідний край,про те,що дружба міцна не зламається,що друг в біді не лишить. Вони просили прекрасне майбуття,щоб воно не було для них жорстоким! Як сказала Ведуча флешмобу:,,Добро не родиться від злості !І в цьому істина проста. Нехай частіш до нас у гості приходить злагода свята! Несімо злагоду, як Божу милість і завжди будемо в добрі і мирі!!!»

А всі разом,учасники,ствердили :

,,Україна - це я!Україна - це ти!Україна - це ми!,,

Тож,нехай гарні мелодії,теплі слова принесуть радість і щастя всім людям на Землі.

image002.jpg image003.jpg image004.jpg
image005.jpg image006.jpg image007.jpg
image008.jpg image009.jpg image010.jpg
image011.jpg
image012.jpg
image013.jpg