Тиждень ПЦК "Бібліотечних дисциплін"

У холі коледжа студентами була оформлена виставка «Вікно в майбутнє», на якій всі бажаючі змогли передивитись ілюстрації з зображенням приміщень кращих бібліотек світу та послухати розповідь студентки ІІ курсу Олексієнко Дар’ї про ці заклади культури.

 

 

Викладач Кириченко В. В. провела для студентів всіх курсів тренінг «Ефективна організація вільного часу студента», під час якого всі залучені до тренінгу послухали коротку бесіду, заповнили розроблені викладачем анкети та змогли скласти орієнтований план витрати часу на наступний день.

 

 

До  Всеукраїнського дня бібліотек 27 вересня на базі-бібліотеки-філіалу № 4 студентами спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» бібліотечний захід «Читай – формат не має значення», під час якого першокурсників було посвячено в професію. Також студенти привітали працівників бібліотеки та зав. бібліотекою ДККіМ з їх професійним святом. Всі присутні з задоволенням слухали вірші, пісні у виконанні організаторів заходу та взяли участь у вікторинах і конкурсах.

 
 

28 вересня відвідали захід «Book Space Fest», де ознайомились з презентаціями книжковими новинками видавництв України. З інтересом спостерігали за ходом автограф-сесії з письменниками Дніпропетровщини, організованою міською бібліотекою.