З 16 по 20 жовтня у Дніпропетровському коледжі культури і мистецтв відбувся масштабний захід

З 16 по 20 жовтня у Дніпропетровському коледжі культури і мистецтв відбувся масштабний захід, який відбувається раз у п’ять років – підвищення кваліфікації викладацького складу коледжу. Адміністрація закладу мала честь прийняти делегацію викладачів з Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв України у складі:

  • Копієвської Ольги Рафаілівни – Завідувача кафедри Арт-менеджменту та івент-технологій НАКККіМ України, кандидата педагогічних наук, професора та заслуженого працівника освіти України;
  • Годунової Ірини Іванівни – співробітника Центру неперервної культурно-мистецької освіти та методиста вищої категорії; 
  • Зосим Ольги Леонідівни – кандидата мистецтвозавства, доцента, професора кафедри теоретичної, прикладної культурології та мистецтознавства НАКККіМ;
  • Гавелі Оксани Миколаївни – кандидата педагогычних наук, доцента, професора кафедри суспільних наук Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв України.

75 викладачів мали нагоду прослухати цикл лекцій за двома напрямами: «Культура» та «Мистецтво». Після закінчення навчання викладачі коледжу отримали свідоцтва державного зразка.

Фото